У Генштабі ЗСУ запрацювала Рада резервістів

5 канал
У Генштабі ЗСУ запрацювала Рада резервістів

Для понад 140 тис. військових, які служать в оперативному резерві, запрацювала Рада резервістів. Про це повідомили на сайті Кабінету міністрів.

"Зараз ведеться робота щодо переходу від обов’язкової служби у резерві до добровільної із підписанням контракту на службу у військовому резерві. З метою спільного опрацювання шляхів такого переходу, пошуку вагомих стимулів для укладання контрактів на службу у військовому резерві при Генеральному штабі ЗС України створили Раду резервістів Збройних Сил України", - йдеться у повідомленні.

Відзначається, що з допомогою Ради резервісти зможуть напряму надавати свої пропозиції до керівництва. Також новий орган має допомагати в опрацюванні законодавчих ініціатив та просувати ідею служби у резерві.

"Члени Ради резервістів виконуватимуть представницькі функції Ради на місцях, тобто кожен в своїй області. Вони співпрацюватимуть з військовими комісаріатами, з бригадами та самими резервістами. Таким чином, я думаю, ми покращимо умови проходження служби у військовому резерві, якість підготовки на зборах резервістів, вирішимо кадрові проблемні питання", - вважає заступник голови Ради резервістів молодший лейтенант Мирослав Гай.

Передбачається, що Рада резервістів буде збиратися щоквартально.

Як повідомляв 5.UA, Генштаб назвав безповоротні втрати військових ЗСУ від початку 2017 року.

Дивіться також фотогалерею за темою: