Tesla з включеним автопілотом потрапила в аварію в США

Новое Время
Tesla з включеним автопілотом потрапила в аварію в США

Після активації функції автопілота, автомобіль Tesla збільшив швидкість, злетів у болото і перекинувся.

В аварії легкі травми отримали водій Tesla, житель Мінессоти Дейв Кларк, і чотири його пасажири, повідомляє агентство Bloomberg.

Кларк не виключає, що буде домагатися через суд компенсації. У свою чергу в поширеному повідомленні Tesla поставила під сумнів слова водія.

"Ми працюємо, щоб встановити факти. Ми досі не встановили, чи була активована функція автопілота транспортного засобу, і немає ніяких підстав вважати, що автопілот працював в позаштатному режимі", - йдеться в заяві компанії Tesla.

У той же час, Ілон Маск в своєму мікроблозі підтвердив, що переписується з потерпілим і заявив, що Кларк визнав: після включення автопілота він нібито натиснув на газ. При цьому Кларк підкреслив, що "дійсно вдячний Tesla за функції, що забезпечують безпеку".

Агентство Bloomberg додає, що після повідомлень про аварії акції Tesla впали на 4,4%. На торгах в Нью-Йорку їх почали продавати за ціною нижче на 2,7% - за $319,02.

У березні 2017 року НВ повідомляло, що в Китаї електрокар Tesla Model X під управлінням автопілота потрапив в ДТП з Ford Transit. В результаті інциденту постраждалих не було.