На Донбасі немає громадянської війни, тому ніхто не вестиме переговори з бойовиками, - Волкер

Цензор.НЕТ 1
На Донбасі немає громадянської війни, тому ніхто не  вестиме переговори з бойовиками, - Волкер

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН. Читайте також: Росія виступила з ініціативою щодо миротворців на Донбасі через послідовний тиск США, - Волкер

"Ми не говоримо з "владою" Абхазії або Південної Осетії... треба розуміти, що це (конфлікт на Донбасі - Ред.) не є незалежним етнічним повстанням або громадянською війною, це не так. Тому є зовнішня сила, яка використовує деяке місцеве населення як прикриття для того, щоб створити таку ситуацію", - сказав Волкер в ході 14-ї щорічної зустрічі Ялтинської європейської стратегії" Чи став світ новим? І що це означає для України? "в Києві в суботу, відповідаючи на питання про можливість прямого діалогу з главами т.зв.." ДНР "/" ЛНР "А.Захарченком і І.Плотницьким.

"Вони (Росія - Ред.) хочуть від нас того, що ви говорите (вести переговори з бойовиками на Донбасі - Ред.), оскільки це звільняє Росію від будь-якої відповідальності, і хочуть зробити так, щоб ми застрягли в переговорах з цими людьми, які нічого не вирішують, але нам потрібні стратегічні рішення", - підкреслив Волкер.

Читайте також: Миротворці ООН не зайдуть на Донбас, якщо продовжаться обстріли і вмиратимуть люди, - Пристайко

Водночас К.Волкер вказав, що має намір розмовляти з Росією для зміни прийняття стратегічних рішень з боку її керівництва, таких як окупація українських територій.

"Моя робота полягає в тому, щоб показати Росії, що вони не досягли того, чого хотіли, і якщо нам це вдасться, то ми зможемо прийняти деякі рішення на стратегічному рівні, йдеться і про окупацію, і про звільнення... У нас є певний набір інструментів, який ми зараз застосовуємо і сподіваємося, що Росія прийде до вирішення на високому рівні, що потрібно робити щось інше", - розповів спецпредставник Держдепу.