Ломаченко за допомогою окулярів намагався розгледіти свого суперника на дуелі поглядів

Сегодня 1
Ломаченко за допомогою окулярів намагався розгледіти свого суперника на дуелі поглядів

Чемпіон світу у другій напівлегкій вазі за версією WBO Василь Ломаченко (9-1, 7 КО) і кубинець Гільєрмо Рігондо (17-0, 11 КО) провели дуель поглядів після завершення офіційної прес-конференції.

Українець з'явився на захід в оригінальних окулярах, з допомогою яких намагався розгледіти свого суперника. Нагадаємо, що Рігондо на шість сантиметрів нижче Василя.

Бій двох дворазових олімпійських чемпіонів Ломаченко – Рігондо відбудеться 9 грудня на арені Madison Square Garden. Квитки на поєдинок були розпродані як тільки надійшли в продаж. Напередодні український чемпіон Ломаченко відвідав домашній матч "Нью-Йорк Нікс" в рамках регулярного чемпіонату НБА.

Цікаво, що Ломаченко заявив, що він не дивиться бої Рігондо. Українцю ближче шкільна математика, ніж стиль "Шакала", а в ринзі більше привертає агресивний Салідо.

До речі, Ломаченко і Рігондо заплатять солідний штраф, якщо не вкладуться в вагову категорію. Боксери домовилися про додаткове зважування в день бою. Вага боксерів не повинна буде перевищувати 138 фунтів (62,6 кг).