Трамп відреагував на криваві зіткнення у Вірджинії

Сегодня
Трамп відреагував на криваві зіткнення у Вірджинії
Президент США Дональд Трамп назвав події в Шарлоттсвіллі (штат Вірджинія) "абсолютним проявом ненависті і фанатизму", пише "Інтерфакс-Україна".
"Ми уважно стежимо за жахливими подіями в Шарлоттсвіллі", – підкреслив він.

Трамп повідомив, що поговорив з губернатором Вірджинії Террі МакОліффом. "Ми зійшлися на думці, що ненависть і такий поділ повинні зупинитися прямо зараз", – сказав він.

"Зараз нам життєво необхідно швидко відновити закон і порядок, і захистити життя невинних. Жоден громадянин не повинен боятися за свою безпеку в нашому суспільстві. І жодна дитина не повинна боятися виходити на вулицю грати або бути зі своїми батьками", – зазначив президент США.

Генеральний прокурор США Джефф Сешнс в свою чергу повідомив про початок розслідування, яке буде проведено при повній підтримці з боку міністерства юстиції.

У штаті запроваджено режим надзвичайного стану.

Нагадаємо, виступи, що переросли в заворушення, сталися в Шарлоттсвіллі після того, як ультраправі виступили проти планів місцевої влади прибрати з міського "Парку емансипації" статую генерала Роберта Лі, який виступав в роки громадянської війни в США на стороні конфедератів.

Окрім того, 12 серпня в Шарлотсвіллі, де протягом дня тривали сутички між ультраправими активістами і їх противниками (в них постраждали 15 осіб), машина врізалася у натовп демонстрантоі. За останніми даними загинула 1 людина і 34 постраждали.