Ремонт, студентки і шашлик: Навальний розповів, як у Москві підготували СІЗО до прийому іноземців

АСН 1
Ремонт, студентки і шашлик: Навальний розповів, як у Москві підготували СІЗО до прийому іноземців
Ремонт, студентки і шашлик: Навальний розповів, як у Москві підготували СІЗО до прийому іноземців

Московський слідчий ізолятор підготували до прийому іноземних уболівальників, яких будуть затримувати за безлади під час Чемпіонату світу з футболу. Про це повідомив російський опозиційний політик Олексій Навальний у себе у Facebook після звільнення з-під варти.

"Мабуть, влада не виключає, що доведеться заарештовувати за дебош п'яних англійських фанатів, і не хоче вдарити в бруд обличчям. У всіх камерах зафігачили євроремонт. Ґрати пофарбували. Замість дірок у підлозі (вже вибачте за такі подробиці) поставили унітази", - зазначив політик.

За його словами, зміни торкнулися і прогулянкового двору - там з'явилися ворота і справжні футбольні м'ячі. Крім того, в камерах встановили великі ЖК-екрани, щоб навіть у неволі вболівальники змогли стежити за грою улюблених команд.

Найбільш кардинальні зміни, за оцінкою опозиціонера, відбулися в плані харчування, яке стало "кращим, ніж у ресторані". Так, тепер ув'язненим роздає меню офіціант - курсант зі школи міліції. І в'язні можуть вибирати собі страви з досить непоганого переліку страв.

Зокрема, на першу страву у в'язниці пропонують суп "Харчо" або борщ з пампушкою, на закуску - картопляний салат або пиріжок з капустою, на друге мешканці СІЗО можуть замовити плов або шашлик - причому також вибрати зі свинини або баранини. Понад те, меню для ув'язнених також передбачає десерт - тірамісу або пиріжок з вишнею.

Запити обід вони можуть водою, журавлинним морсом або безалкогольним пивом, причому імпортним. Кожен звільнений з-під арешту отримує подарунок з символікою ЧС з футболу - книжечку з законами і доміно або нарди).

Нагадаємо, сьогодні, 14 червня, російський опозиційний політик Олексій Навальний звільнився з-під 30-добового арешту, до якого його засудили після організації несанкціонованого мітингу "Він нам не цар". Відповідне рішення прийняв Тверський суд міста Москви.