Собчак підтримала заклик до об'єднання демократичних кандидатів у президенти РФ

Гордон 1
Собчак підтримала заклик до об'єднання демократичних кандидатів у президенти РФ

Політик і журналіст Ксенія Собчак заявила, що підтримує ініціативу партії ПАРНАС об'єднати усіх демократичних кандидатів для участі у виборах президента Росії 2018 року. Про це вона написала на своєму сайті.

"Я повністю підтримую цей заклик. До того ж муніципальні вибори в Москві довели доцільність такого об'єднання. Повіривши одне в одного і довіряючи одне одному, ми здатні перемогти противника, перемогу якого, здавалося б, визначено", – написала Собчак.

Вона закликала політиків Олексія Навального, Григорія Явлінського, Михайла Касьянова, Андрія Нечаєва, Бориса Тітова, а також бізнесмена і громадського діяча Михайла Ходорковського об'єднатися заради "спільної перемоги".

13 листопада голова партії ПАРНАС Касьянов запропонував Собчак, Навальному і Явлінському провести переговори про створення коаліції для участі в кампанії щодо виборів президента Росії.

Вибори президента Росії відбудуться 18 березня 2018 року. Про плани балотуватися в президенти, крім Собчак, заявили журналістка Катерина Гордон, лідер ЛДПР Володимир Жириновський, лідер КПРФ Геннадій Зюганов і бізнесмен Сергій Полонський.

Президент РФ Володимир Путін поки не оголошував про бажання балотуватися на наступний термін.