Колишній міністр оборони Коваль також має відповідати за держраду, – Титич

ZIK
ZIK
ZIK

В армії все дуже просто: починаючи від сержанта, який керує відділення, кожна наступна особа несе відповідальність за боєздатність свого підрозділу. Тому колишній міністр оборони так само має відповідати за державну зраду, як і Янукович.

Таку думку висловив адвокат Віталій Титич в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:00) на телеканалі ZIK.

На допиті під час засідання Оболонського райсуду Києва у справі про державну зраду екс-президента України Віктора Януковича колишній в.о. міністра оборони України Михайло Коваль заявив, що приходом Януковича на посаду Президента був скорочений оперативний штаб ЗСУ. Також була знищена система логістики та мобілізації

«Ми зараз повинні спостерігати за діями сторони обвинувачення, адже отримавши такі покази, вони повинні змінити текст обвинувачення, доповнивши його цим епізодом. Адже те, що розповів Коваль, не ввійшло в обвинувачення», – зауважив Титич.

Адвокат пояснює, якщо військовий давав такі покази на досудовому розслідуванні, то треба порушувати кримінальне провадження щодо прокурорів, аби з’ясувати, чи є окреме кримінальне провадження про держраду Януковича в контексті руйнування української армії.

«Щодо злочинної організації, то зараз пан Коваль все так гарно розповідає, але на той час він сам входив то тієї злочинної організації, яка планомірно руйнувала армію.

Адже не міг Янукович прийти і наказати ліквідувати армію. В армії все дуже просто: починаючи від сержанта, який керує відділення, кожна наступна особа несе відповідальність за боєздатність свого підрозділу», – підкреслив Віталій Титич.

Відтак, якщо якась особа, чи то Янукович, чи будь-хто інший діяв у супереч національним інтересам, то той, хто виявив ці дії, мав зробити все, щоб не допустити цього. Тому, констатує юрист, Михайло Ковель так само має бути обвинувачений у цій державній зраді.