Google назвав найпопулярніші ігри для Android

Новое Время 2
Google назвав найпопулярніші ігри для Android

Компанія Google назвала найбільш затребуваний ігровий контент в магазині Google Play за підсумками 2017 года.

Серед ігор, реліз яких відбувся в 2017 році, лідирує Super Mario Run. У додатку більше 50 мільйонів завантажень і більше мільйона відгуків, пише The Next Web.

Журналісти відзначають, що такий інтерес до Super Mario Run був очікуваним, оскільки вперше за останній час виробник ігор про водопровідника Маріо - компанія Nintendo - випустила свою продукцію на Android.

На другому місці в рейтингу - Bubble Witch 3 Saga. Вона отримала понад мільйон позитивних оцінок. На третьому місці - музична гра Magic Tiles 3, в якій потрібно грати на піаніно та інших музичних інструментах

Четвертою в рейтингу опинилася гра CATS: Crash Arena Turbo Stars - конструктор бойових машин від студії ZeptoLab, авторів таких хітів, як Cut the Rope і King of Thieves. На п'ятому місці - головоломка Ballz.

Додамо, що найпопулярнішою платною грою для України в магазині Google Play вважається Minecraft, а найпопулярнішою безкоштовною - "Дурень на роздягання". Втім, цей вбудований в Google Play рейтинг не враховує рік випуску гри. У всьому світі найбільш скачуваною грою залишається Candy Crush Saga.