Кузьмін заявив, що на ділянці в "Пущі-Водиці" законно побудував собі будинок

Гордон
Кузьмін заявив, що на ділянці в

Колишній перший заступник генерального прокурора Ренат Кузьмін уважає, що Генпрокуратура України фабрикує проти нього кримінальну справу. Про це він написав у Facebook.

"12 жовтня заступник генпрокурора Столярчук надіслав мені поштою підписану ним самим підозру в крадіжці мною у самого себе власного будинку, який я за дозволом КМДА побудував майже десять років тому за власні кошти", – повідомив Кузьмін.

На його думку, генпрокурор Юрій Луценко вирішив відімстити йому і з метою дискредитації змусив підлеглих сфальсифікувати проти нього ще одну кримінальну справу.

"Враховуючи, що завданням луценківської прокуратури є зовсім не боротьба зі злочинністю, а політично мотивоване кримінальне переслідування опонентів, можу прогнозувати подальші провокації проти мене і моїх близьких", – зазначив колишній перший заступник генпрокурора.12 жовтня прокуратура повідомила Кузьміна про підозру у захопленні землі комплексу відпочинку "Пуща-Водиця".

Досудове слідство встановило, що у 2008–2010 роках Кузьмін, діючи за попередньою змовою з директором "Пущі-Водиці", захопив державну земельну ділянку рекреаційного значення площею 1,0457 га та прилеглі споруди на цій ділянці, надалі легалізуваши отримання нерухомості. Такі дії, за висновком експертизи, заподіяли шкоди державі в розмірі 1,2 млн грн.

Окрім того, за інформацією ГПУ, екс-заступник генпрокурора протиправно придбав у власність нерухоме майно невідомого походження, яке у 2010 році мало ринкову вартість майже 8,4 млн грн.