Відгук Соболєва з посади голови антикорупційного комітету суперечить очікуванням Євросоюзу – ЗМІ

Гордон
Відгук Соболєва з посади голови антикорупційного комітету суперечить очікуванням Євросоюзу – ЗМІ

У структурах Європейського союзу відкликання нардепа від "Самопомочі" Єгора Соболєва з посади голови комітету Верховної Ради України з питань запобігання та протидії корупції "спричинить невдоволення". Про це "Європейській правді" повідомив на умовах анонімності європейський чиновник.

За його словами, українська влада знає про позицію Брюсселя.

Чиновник зазначив, що в четвер відбулася телефонна розмова з одним із представників команди президента України Петра Порошенка, під час якої в ЄС одержали підтвердження, що відставка Соболєва має відбутися.

"Добре, що було ухвалене рішення відмовитися від законопроекту №7362 (про надання парламенту права висловлювати недовіру главам антикорупційних органів Державного бюро розслідувань. – "ГОРДОН"), але рішення щодо Соболєва суперечить очікуванням, отже, проблема не є вирішеною", – уважає співрозмовник "Європейської правди".

6 грудня народні депутати України від фракцій Блоку Петра Порошенка, "Народного фронту" та "Відродження" ініціювали процедуру відставки Соболєва. Комітет визнав його роботу незадовільною.

Сьогодні Рада ухвалила проект постанови, яким відкликала Соболєва з посади голови комітету.

Соболєв очолив антикорупційний комітет Верховної Ради в грудні 2014 року.