Вина "Коктебель" удостоєні вищих нагород на міжнародному дегустаційному конкурсі BEST DRINK 2017

Канал 24
Вина

Склад експертної комісії конкурсу – провідні фахівці галузі та експерти-дегустатори. Представлені напої оцінювалися методом "сліпої дегустації" за органолептичними показниками – смак, колір, прозорість та аромат.

За результатами оцінок комісії, нагороди отримали вишукані вина лінійки Monte КОКТЕБЕЛЬ:

Монте Руж удостоєно Гран Прі,

– Монте Блан і Монте Розе – перше місце.

Лінійка Monte КОКТЕБЕЛЬ – це перша з трьох лінійок винного портфелю "КОКТЕБЕЛЬ", вона яскрава, витончена і чуттєва. Складається з трьох напівсолодких вин і сухого Аліготе, смак яких відрізняється свіжістю і ніжністю, а в ароматі чутні плодові і квіткові нотки.

Цінителям класичних сортових смаків бренд пропонує благородні вина лінійки Elegance, що володіють неповторною індивідуальністю, яскравістю і чистотою смаку. Для цих вин фахівці "КОКТЕБЕЛЬ" вибирають найкращий виноград, щоб розкрити найбільш глибокі і неповторні відтінки смаку і аромату, властиві сорту.

Для справжніх шанувальників – преміальна лінійка Vintage з легендарних кріплених вин "КОКТЕБЕЛЬ" – вино оксамитове, з насиченими складними ароматами, ідеальна пара, щоб винагородити себе.

Класичні рецептури лягають в основу виробництва бренду "КОКТЕБЕЛЬ", при цьому заключним акордом незмінно залишається відданість майстрів традиціям виноробства, що з року в рік дозволяє завойовувати визнання на міжнародній арені.