У Луцькому СІЗО помер в'язень: відомі причини смерті

ВГОЛОС

Судмедексперти кажуть, що причина смерті 25-річного Дмитра Листовничого у луцькому слідчому ізоляторі – гостра ниркова недостатність.

Про це повідомляє Волинь 24.

Численні травми, вибита ключиця та дірка в голові – саме так описують тіло мертвого юнака у ЗМІ.

Як кажуть у СІЗО, чоловік мав алкогольну залежність і перебував на обліку в нарколога. Сидів в одиночній камері, оскільки через відсутність алкоголю у нього почалась біла гарячка.

А всі тілесні ушкодження були заподіяні ним самим під час нападу хвороби, стверджує начальник пенітенціарної установи, Сергій Киреєв. Більше того – за його словами, чоловіка взагалі не можна було відправляти у СІЗО.

В обласному наркодиспансері підтверджують, що в стані білої гарячки людина і справді може нанести сама собі тілесні ушкодження. Крім того, зазвичай хвороба починається за три-чотири дні після припинення вживання алкоголю. А у деяких випадках може початися й за тиждень.

Наразі слідство ще не завершене. Відкрите кримінальне провадження. Працівники ізолятору в справі проходять як свідки. Відповідні факти щодо підробки медичних документів у Володимир-Волинській лікарні будуть передані до прокуратури, кажуть у СІЗО.

«Вголос»