Закон про електроенергію поки не може запрацювати повною мірою

АСН
Закон про електроенергію поки не може запрацювати повною мірою
Закон про електроенергію поки не може запрацювати повною мірою

Новий закон про електричну енергію запрацює повною мірою після імплементації 100 нормативно-правових актів та реорганізації держпідприємств. Про це на першому засіданні Координаційного центру щодо забезпечення введення нового ринку електричної енергії заявив віце-прем'єр-міністр України Володимир Кістіон, передає кореспондент АСН.

"Для імплементації закону "Про ринок електричної енергії" нам потрібно розробити близько ста нормативно-правових актів і вирішити питання реорганізації державного підприємства "Енергоринок", питання корпоратизації Національної енергетичної компанії "Укренерго", питання реорганізації Державної інспекції з енергетичного нагляду", - заявив він .

Кістіон закликав членів Комісії сконцентрувати зусилля над розробкою нормативно-правової бази.

"Є технічні питання, які необхідно вирішити для реалізації закону. Йдеться про впровадження в експлуатацію програмного забезпечення, технічного забезпечення товарів, робіт і послуг, які забезпечать функціонування нових сегментів ринку електроенергії. І ключовими суб'єктами, на які покладається виконання цих вимог, є: НКРЕКП, Мінпаливенерго та вугільної промисловості, державне підприємство Енергоринок, і Національна енергетична компанія Укренерго", - сказав він.