У Чернівцях засудили учасника АТО за пограбування перехожого

ZIK 4

У Чернівцях Першотравневий районний суд засудив учасника Антитерористичної операції за грабіж, який він скоїв у липні 2017 року.

Про це йдеться у судовому вироку, який оприлюднено в Єдиному реєстрі судових рішень, повідомляє molbuk.ua

23 липня 2017 року приблизно о 20.50 обвинувачений, перебуваючи біля заводу «Гравітон» на вулиці Руській у Чернівцях, завдав перехожому фізичного болю шляхом розпилення в очі речовини сльозогінної дії, після чого заволодів його планшетом «Apple iPad mini» вартістю 3 тис. грн.

Після цього обвинувачений втік з місця пригоди, розпорядившись викраденим майном на власний розсуд.

У судовому засіданні він визнав свою вину повністю та щиро розкаявся.

Суд, врахувавши дані про особу обвинуваченого, зокрема, його активну громадянську позицію, що проявляється у добровільному підписанні контракту зі Збройними силами України про проходження військової служби в зоні проведення АТО, визнав його винним у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст. 186 КК і за його вчинення призначив йому покарання із застосуванням ч. 1 ст. 9 КК у виді двох років позбавлення волі.

Водночас суд замінив обвинуваченому покарання та призначив остаточне покарання у виді двох років службового обмеження з відрахуванням у дохід держави 20% з суми щомісячного грошового забезпечення.