Нардеп Лінько: Нашим партійцям і активістам почали дзвонити з погрозами від захисників аферистів-ватников Кивана і Маркова

Гордон 1
Нардеп Лінько: Нашим партійцям і активістам почали дзвонити з погрозами від захисників аферистів-ватников Кивана і Маркова

Представникам Радикальної партії та активістам надходять дзвінки з погрозами після того, як політична сила заявила про початок розслідування діяльності власника компанії "Кадорр" Аднана Ківана, написав у своєму Facebook нардеп від Радикальної партії Дмитро Лінько.

Він стверджує, що Ківан пов'язаний із лідером політичної партії "Рух нових сил" Михайлом Саакашвілі та головою всеукраїнської політичної партії "Батьківщина", колишнім нардепом Ігорем Марковим, що переховується за межами України.

"Після того як ми заявили про початок розслідувань його діяльності, спонсорування ним тероризму на Донбасі та зв'язки із Саакашвілі, у наших партійців та активістів почали лунати дивні дзвінки з погрозами. Причому, що найцікавіше, дзвонять представники патріотичних організацій, які стали на захист аферистів-ватників Ківана й Маркова", – стверджує Лінько.

Політик додав, що це тільки додає підстав продовжувати розслідування "та акції громадського тиску проти аферистів, які годують терористів. А патріотам – порада не продаватися за копійки й не захищати сепарів".Про те, що Ківан пов'язаний одночасно із Саакашвілі й Марковим, Лінько заявив 13 вересня.

"І тут в усьому цьому цікаве питання: а де ж беруть гроші ці, здавалося б, різні і незнайомі особи Саакашвілі та Марков? У простих одеситів, яких обдурює і грабує засновник однієї з найбільших пірамід "Каддор-груп" Аднан Ківан. А потім за ці гроші один ідіот прориває західний кордон, а інший уже третій рік убиває наших солдатів на сході. Детальне розслідування всіх його афер та спонсорування тероризму будемо ініціювати вже найближчим часом", – написав тоді нардеп.