Саакашвілі поповнив список осіб, які знаходяться у розшуку

Новое Время 1
Саакашвілі поповнив список осіб, які знаходяться у розшуку

У середу, 6 грудня, лідер партії Рух нових сил Міхеїл Саакашвілі з’явився в переліку розшукуваних осіб на сайті МВС.

В описі на сайті Міністерства внутрішніх справ сказано, що Саакашвілі був оголошений в розшук 5 грудня за 2 ч. ст. 256 КК (Сприяння учасникам злочинних організацій та приховування їх злочинної діяльності).

Водночас у ГПУ, за дорученням якої проводиться розшук, заявили, що Саакашвілі підозрють у скоєнні злочину, передбаченого також статтями у скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 15 (Замах на злочин), ч. 2 ст. 28 (Скоєння злочину групою осіб, групою осіб за попередньою змовою, організованою групою або злочинною організацією).

Раніше повідомлялося, що вранці правоохоронці спробували штурмувати наметове містечко активістів, які підтримують Михайла Саакашвілі.

Нагадаємо, 5 грудня в Києві затримали колишнього президента Грузії, екс-голову Одеської обласної державної адміністрації Михайла Саакашвілі в межах справи про сприяння учасникам злочинних організацій та їх укриття. Однак пізніше прихильникам політика вдалося його звільнити під час транспортування.

Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що протягом наступних 24 годин правоохоронці зроблять все можливе, щоб Саакашвілі був доставлений до слідчих органів.

Генеральна прокуратура підозрює, що політичну діяльність Саакашвілі спонсорував український олігарх Сергій Курченко, який разом з іншим оточенням Віктора Януковича втік з України. Гроші мали піти на організацію "акцій непокори" для усунення чинної влади в Україні.