Стрілянина у школах США стає новою нормою, – поліцейський про трагедію у Флориді

Канал 24
Стрілянина у школах США стає новою нормою, – поліцейський про трагедію у Флориді

Колишній комісар поліції Нью-Йорка Білл Бреттон в ефірі NBC News заявив, що стрілянина в школі у Флориді демонструє нову небезпечну тенденцію, адже подібні інциденти стаються все частіше.

Читайте також: Стрілянина у Флориді забрала життя 17 людей: відео з місця трагедії

У подібних випадках використовують словосполучення "нова норма". На жаль, стрілянина в школах стає занадто поширеною. Це частина існуючого в нашій країні божевілля навколо проблеми зі зброєю, – прокоментував поліцейський.

За словами учнів, знайомих із Крузом, підозрюваний був одержимий зброєю.

"Коли я ходив у професійну школу, він (Ніколас Круз – "24") показав мені свій запас зброї і сказав, що було б весело ним скористатися", розповів для телеканалу учень школи.

На думку колишнього фахівця ФБР, правоохоронні органи США роблять недостатньо для того, аби попереджати подібні інциденти.

"Кожен раз у подібних випадках ще до інциденту з'являються ознаки. Стрілки або розповідають про це комусь, або пишуть в Інтернеті на сторінках у соцмережах. Ми не помічаємо цих людей і опиняємося захопленими зненацька. Проблема в тому, що ми не складаємо ці шматочки мозаїки разом, не робимо належних висновків доти, поки жахлива стрілянина не відбувається", – констатує екс-працівник ФБР.

Читайте також: Стрілянина у школі у Флориді: хто такий Ніколас Круз, що безжально вбив 17 людей

Нагадаємо, в американському штаті Флорида група невідомих людей відкрила вогонь по натовпу підлітків у парку, який розташований поблизу школи.