СБУ заблокувала схему фінансування ЛНР

Експрес 2
СБУ заблокувала схему фінансування ЛНР
Один з бойовиків ЛНР організував схему отримання українських пенсій.
Про це в п'ятницю, 13 жовтня, повідомили в прес-центрі СБУ, передає Кореспондент.
"Співробітники СБУ заблокували схему фінансування терористичного угруповання ЛНР через проведення операції з отримання пенсій громадянами з тимчасово окупованих територій", - йдеться в повідомленні
Зазначену схему організував один з бойовиків ЛНР, який залучив до її реалізації сім'ю переселенців з Луганська, кур'єра і ще кількох людей. Повідомляється, що бойовик підшукував у Луганській області пенсіонерів і пропонував оформляти й отримувати в Харкові українські пенсії за його посередництвом.
"Після зняття грошей з карток кур'єр переправляв їх у ЛНР організатору. Учасник угруповання потім віддавав частину суми пенсіонерам, а решту грошей забирав собі і спільникам. Орієнтовний дохід зловмисників склав близько 500 тисяч гривень", - йдеться в повідомленні.
Під час розслідування правоохоронці провели ряд обшуків у Харкові і Попасній Луганської області в автомобілях і будинках учасників схеми і вилучили понад 60 банківських карток, переселенські довідки і копії паспортів громадян, які проживають на неконтрольованих територіях.