На посаду урядового уповноваженого з питань гендерної політики конкурсна комісія вибрала Катерину Левченко

Гордон 3
На посаду урядового уповноваженого з питань гендерної політики конкурсна комісія вибрала Катерину Левченко

Конкурсна комісія 6 грудня обрала переможцем конкурсу на посаду урядового уповноваженого з питань гендерної політики Катерину Левченко. Про це віце-прем'єр-міністр України з питань європейської і євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе повідомила у Facebook.

"Голова центру "Ла-Страда Україна" має 20-річний досвід роботи у сфері захисту прав людини, зокрема, у гендерних питаннях. Комісії було непросто визначитися з переможцем, оскільки було кілька сильних кандидатур. Нарешті маємо рішення", – написала вона.

Кандидатуру Левченко тепер має розглянути і затвердити Кабінет Міністрів України.

"Далі – копітка праця і маса складних завдань та питань, які потребують вирішення. Адже потрібно змінювати не лише процедури, правила і законодавство, а, що набагато важче, ставлення суспільства і навіть представників влади до питань рівноправності", – зазначила Климпуш-Цинцадзе.Кабінет Міністрів на засіданні 7 червня ввів посаду урядового уповноваженого з питань гендерної політики, який буде працювати при офісі Климпуш-Цинцадзе.

10 червня посол Швеції в Україні Мартін Хагстрьом і заступник генерального секретаря ООН, директор проекту "ООН Жінки" Фумзіле Мламбо-Нгкука підписали угоду про фінансування проекту "Гендерна рівність у національних реформах та встановлення миру й безпеки в Україні". Проект передбачає бюджет у розмірі €5 млн і розрахований на чотири роки.