Депутати допомогли меру  Самбора вирішити  кадрові  проблеми

ZIK 2

Учора на позачерговій сесії Самбірської міської ради Львівської області депутати без особливих заперечень затвердили міському голові Юрію Гамару двох заступників – з гуманітарних та житлово-комунальних питань, а також керуючого справами міськвиконкому.

Про це сьогодні, 15 листопада, повідомив кореспондент IA ZIK.

Нагадаємо, понад рік міський голова Юрій Гамар працював без двох заступників. Зокрема, Наталію Зреем’як він сам звільнив. Та через суд вона поновлялась на посаді, але в таких умовах не забажала далі працювати в апараті Ратуші.

З певних мотивацій за власним бажанням пішли з Ратуші заступник міського голови із житлово-комунальних питань та керуюча справами міськвиконкому. Відтак, тривалий час ці три посади були вакантними.

Проте, досі понад рік залишається вільним крісло секретаря міської ради. Повноваження попереднього депутати достроково припинили. Та йому через шість місяців з допомогою Дрогобицького міського суду вдалось поновитись на посаді, з бюджету Самбора йому виплатили 66 тисяч гривень за так званий вимушений прогул.

Однак дотепер за рішенням суду секретар міської ради не поновлений на роботі. Цього чомусь не добивається ні він сам, ні міський голова.

У той же час у міській раді зволікається розгляд інших кандидатур на цю ключову в органі місцевого самоврядування посаду. Хоча депутати із свого середовища визначилися, хто б це міг бути.