Керрі відповів Порошенку: в США всі суди антикорупційні

Дзеркало Тижня 1
Керрі відповів Порошенку: в США всі суди антикорупційні

Екс-держсекретар вважає, що Україна отримала важливий шанс визначити самостійно своє майбутнє, якому заважає корупція.

 Екс-Держсекретар Джон Керрі на саміті YES відповів президенту України Петру Порошенку на його заяву, що в ніде на Заході не існує антикорупційних судів. Тому Україні вони теж не потрібні, а натомість буде створено антикорупційну палату.

"Коли президент Порошенко спитав, чи є в якійсь країні антикорупційні суди, то я скажу, в моїй країні всі суди антикорупційні. І є розгляд на різних рівнях: на рівні штату і рівні федеральному. І я вважають, що важливо для України не втратити шанс на розвиток", - сказав Керрі.

За його словами, Україна отримала шанс визначати своє майбутнє самостійно. Саме українці можуть збудувати процвітаючу країну, але цьому заважає корупція.

"З багатьох точок зору, майбутнє країни сьогодні залежить саме від українців і від того шансу, який дав Майдан. Це був важливий момент для країни. І не можна втрачати цей шанс через проблему корупції", - сказав Керрі.

Читайте також: Порошенко запропонував за місяць створити антикорупційну судову палату

Нагадаємо, що під час форуму YES президент Петро Порошенко зауважив, що антикорупційні суди є хіба що в Уганді і Малайзії. І створювати такі суди в Україні надто довго і неефективно.

За матеріалами: DT.UA / Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter