Порошенко проведе переговори в Пентагоні і зустрінеться з держсекретарем Тіллерсоном

Сегодня
Порошенко проведе переговори в Пентагоні і зустрінеться з держсекретарем Тіллерсоном

Президент України Петро Порошенко у вівторок в рамках свого робочого візиту до Вашингтона також проведе переговори в Пентагоні і зустрінеться з державним секретарем США Рексом Тіллерсоном, повідомив посол України в США Валерій Чалий, передає телеканал "112 Україна".

"Ми маємо абсолютно повноцінні переговори, півгодинні, з президентом Сполучених Штатів, і ми маємо переговори з віце-президентом. Крім того, процес триває – після інтерв'ю відразу з президентом ми вирушаємо в Пентагон, і сьогодні ще планується зустріч з держсекретарем Тіллерсоном.

Тобто це абсолютно успішний візит президента України, своєчасний і дуже наповнений змістом ", – сказав Чалий після зустрічі Порошенка і Трампа.

Посол України в США сказав, що не може оприлюднити всі деталі зустрічі, проте зазначив, що президенти дуже детально обговорили деякі питання, важливі для обох країн.

"Ми говорили детально, навіть можу сказати, президент представив деякі матеріали, карти, знімки і так далі ... Це свідчить про те, що президент Трамп тримає фокус на цьому питанні – мирі, в першу чергу, про те, яким чином повертати чіткий світовий порядок в Європі. Зокрема – і це найголовніше – підтримка нашої країни в протидії Росії ", – розповів В. Чалий.

Він зазначив, що в ході переговорів звучали слова "Крим" і питання військово-технічного співробітництва, які будуть більш детально обговорюватися на наступних зустрічах.