Єгор Соболєв переміг: він не став частиною системи, - Саакашвілі

Цензор.НЕТ
Єгор Соболєв переміг: він не став частиною системи, - Саакашвілі

Про це на своїй сторінці в Фейсбуці написав лідер "Руху нових сил", екс-глава Одеської ОДА, екс-президент Грузії Міхеіл Саакашвілі, передає Цензор.НЕТ.

"Верховна Рада щойно звільнила Єгора Соболєва з посади голови Антикорупційного комітету.

Країну захопило організоване злочинне угруповання, і це не метафора. Банда, яка зараз "керує" Україною від звичайних розбійників з великої дороги відрізняється тільки тим, що утримує себе державним коштом, тобто за наш з вами. Банкова повністю підпорядкувала собі всі силові відомства країни, перетворивши їх з правоохоронних органів на каральні. Такий рівень свавілля і масштаб використання адмінресурсу не снився навіть Януковичу. Атака на НАБУ, усунення Єгора Соболєва з Антикорупційного комітету, переслідування моїх соратників і політичні репресії простих людей, які підтримують зміни в країні - знищення останніх незгодних зі злочинним авторитарним режимом", - заявив Саакашвілі.

"Учора я подав в НАБУ заяву про вчинення злочину генпрокурором Юрієм Луценком і главою СБУ Василем Грицаком, їх дії мають дуже чітке визначення в кримінальному кодексі та називаються: "Створення злочинної організації з метою вчинення тяжкого чи особливо тяжкого злочину" - ст. 255 ККУ. Коли народ України позбудеться цієї ракової пухлини, а це буде вже зовсім скоро, вони повинні відповісти за свої злочини", - розповів Саакашвілі.

"Коли мене запитують, чи є в парламенті порядні люди, я завжди відповідаю - так, але їх дуже небагато. Єгор Соболєв - один з них. Те, що сьогодні відбулося в Раді - головний показник успішності його роботи. Його чесність, принциповість і бажання боротися за майбутнє України, а не олігархів, стало кісткою в горлі цій зграї злодіїв. Коли в системі з'являється чужорідне тіло, відбувається його відторгнення, саме це сьогодні ми й побачили в Раді. Сьогодні Єгор Соболєв переміг, він не став частиною системи. Я пишаюся тим, що в Україні зростає новий політичний клас молодих політиків, таких, як Єгор, саме такі люди як він і будуть вже в найближчому майбутньому вести нашу країну до процвітання", - резюмував Саакашвілі.

Єгор Соболєв переміг: він не став частиною системи, - Саакашвілі 01 Єгор Соболєв переміг: він не став частиною системи, - Саакашвілі 02 Єгор Соболєв переміг: він не став частиною системи, - Саакашвілі 03 Єгор Соболєв переміг: він не став частиною системи, - Саакашвілі 04

Нагадаємо, вчора Рада звільнила Єгора Соболєва з посади голови антикорупційного комітету.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n3038186