Ювентус програв перший трофей італійського сезону

Новое Время 1

Чемпіон Італії Ювентус програв в матчі за Суперкубок Італії фіналісту національного Кубка Лаціо.

У матчі за Суперкубок Італії Лаціо відкрив рахунок в першому таймі після голу Чіро Іммобіле з пенальті. Після перерви він же подвоїв перевагу "Орлів".

Ювентус зумів зрівняти рахунок в самій кінцівці зустрічі - Дібала спочатку забив з гри, а потім реалізував пенальті. Здавалося, все йде до додаткового часу, але все змінив прохід Джордана Лукаку, який прорвався по лівому флангу і виклав передачу під удар Алессандро Мурджі, який розстріляв вже порожні ворота.

3:2 - Лаціо четвертий раз в історії став володарем Суперкубка Італії. Ювентус востаннє завойовував цей титул в 2015 році.

Ювентус - Лаціо 2: 3

Голи: Дібала, 85, 90+1 (з пенальті) - Іммобіле, 32 (з пенальті), 54, Мурджа, 90 + 5

Ювентус: Буффон - Барцальї, Бенатія (Шильо, 56), К'єлліні, Алекс Сандро - Пьяніч, Хедіра - Куадрадо (Коста, 56), Дібала, Манджукіч (Бернандескі, 72) - Ігуаїн

Лаціо: Стракоша - де Врей, Уоллас, Раду - Баста (Лукаку, 75), Пароло, Лейва (Мурджа, 80), Альберто, Луліч (Марушич, 75) - Мілінковіч-Савіч - Іммобіле

Попередження: Буффон, Манджукіч, Пьяніч - Лейва, Луліч, Пароло, Іммобіле

Нагадаємо, раніше Ювентус підписав воротаря Арсенала і збірної Польщі Войцеха Щесни.

Також Ювентус оголосив про прихід колишнього гравця Шахтаря Дугласа Кости , який покинув мюнхенську Баварію. Бразильський хавбек перейшов з Баварії на правах оренди за шість мільйонів євро з правом подальшого викупу за 40 мільйонів євро.

Крім того, Ювентус продав в Мілан основного захисника Леонардо Бонуччі.