Впродовж Дня закоханих в Україні зареєстрували шлюб близько 2,4 тис пар

iPress.ua
Впродовж Дня закоханих в Україні зареєстрували шлюб близько 2,4 тис пар

Про це повідомила заступник міністра юстиції з питань державної реєстрації Олена Сукманова, інформує прес-служба відомства.

"Вчора, 14 лютого, в Україні стало на 2393 подружжя більше. Рекордсменом за кількістю шлюбів стала столиця – у Києві одружилося 216 пар. Далі – Дніпропетровська область, де одружилося 197 пар, та Львівська область, де шлюб взяли 152 пари. Найменше пар одружилося в Луганській області – всього 24", – зазначила Сукманова.

За її словами, це свято є доволі популярним днем для проведення весілля.

"Так, одна пара з Києва, щоб одружитися у день святого Валентина, подала документи ще 21 червня 2017 року", – сказала заступник міністра юстиції.

Вона нагадала, що для більшої зручності для молодят Мін'юст на вчорашнє свято запровадив акцію "Кохання поза часом": 58 відділів ДРАЦСу по всій Україні працювали з 8:00 і до опівночі.

"Перший шлюб 14 лютого було зареєстровано о 8:13 в Запорізькій області, а останній – о 23:55 на Черкащині", – повідомила Сукманова.

Послугою Мін'юсту "Шлюб за добу" скористалося 349 пар.

Нагадаємо, станом на кінець листопада 2017 року в Україні 21 тисяча пар одружилися, скориставшись запровадженою послугою "Шлюб за добу".