Обрано керівників Ради приватних виконавців

АСН 1
Обрано керівників Ради приватних виконавців
Обрано керівників Ради приватних виконавців

Головою Ради приватних виконавців України став колишній київський держвиконавець Сергій Ніколаєв, а заступниками - Олександр Сивокоз з Дніпра і Геннадій Родін із Харкова. Керівництво профільної Асоціації обрали на I з'їзді приватних виконавців, який відбувся 14 листопада.

Варто відзначити, що на посаду голови ради приватних виконавців претендувало чотири кандидати: Сергій Ніколаєв, Андрій Авторгов, Геннадій Родін і Олександр Сивокоз. Двоє з них, Олександр Сивокоз і Сергій Ніколаєв, набрали однакову кількість голосів, тому було проведено ще одне голосування. За його результатами з істотною перевагою за кількістю голосів переміг Сергій Ніколаєв.

Ніколаєв працював у системі державної виконавчої служби з 2002 року. В останні роки він очолював Деснянський районний відділ державної виконавчої служби Києва. Зараз Ніколаєв провадить діяльність приватного виконавця в Київській області.

У з'їзді приватних виконавців взяли участь 24 делегати. Всього до роботи після отримання посвідчення приступило не більше сотні приватних судових приставів. Набір представників нової професії триває. Однак європейські представники помітили уповільнення цього процесу через низькі результатів останніх іспитів. У зв'язку з цим звернулися до керівництва Мін'юсту з побажаннями до якості проведення конкурсу.

Зокрема, за даними Міністерства юстиції, випробування, яке відбулося 13 листопада, пройшли 6 з 16 кандидатів. Це менше 40% від загальної кількості. Нагадаємо, що на іспитах, які відбулися у вересні-жовтні, кандидати показували практично нульові результати.

Також читайте наші найцікавіші новини у ASN Telegram, Facebook та Twitter