У Чернівцях депутата міськради від «Свободи» впіймали на хабарі

ZAXID.NET 2

Депутата міської ради Чернівців затримали на хабарі 1,2 тис. доларів США. Народний обранець вимагав гроші за вирішення питання про оренду комунального майна. Як йдеться у повідомленні департаменту захисту економіки Національної поліції, гроші він вимагав через посередника.

«Депутат організував злочинну схему «додаткового заробітку». За вирішення питання про надання в оренду комунального майна він вимагав від місцевих жителів «винагороду». Так, 14 листопада правоохоронці затримали депутата і посередника під час отримання другої частини неправомірної вигоди - 600 доларів», – йдеться у повідомленні.

Фото Департамент захисту економіки Національної поліції України

Факт отримання першої частини хабара, 600 доларів, які фігуранти отримали за сприяння в перемозі в конкурсі на оренду комунального майна, теж задокументовано.

Як повідомив депутат від «Свободи»Назар Моклович на своїй сторінці у Facebook, затриманим виявився його колега Андрій Кандиба.

За його словами, Кандиба неодноразово викривав зловживання в департаменті освіти, інатякнув, що затримання депутата може бути підставою.

«На хабарі сьогодні затримали не Андрія Кандибу, а іншу людину, яка взяла гроші за рішення.... виконкому(!!!). При цьому при затриманні ця людина сказала, що взяла гроші для Андрія Кандиби. Виконком у нас очолює Олексій Каспрук, і до чого тут депутат до рішення виконкому незрозуміло. Але я чітко розумію за що це зроблено і для чого. Андрій Кандиба неодноразово викривав зловживання в департаменті освіти Мартинюка та інших підлеглих Каспрука, і давав негативну оцінку роботі міського голови», – написав він.