Мартиненко: Я ніколи не ховався і завжди повертався до України

iPress.ua
Мартиненко: Я ніколи не ховався і завжди повертався до України

"Я найбільше зацікавлений в тому, аби пошвидше спростувати всі фейкові звинувачення на свою адресу. Я ніколи не ховався і завжди повертався до України із закордонних поїздок. Але НАБУ та САП послідовно обмежують мене в праві на захист. Вилучення закордонного паспорта не дозволяло мені повноцінно захищати себе в Швейцарії у фейковій справі, яка вже розвалюється. Там проти прокурора Урса Колі швейцарська прокуратура порушила кримінальну справу за зловживання. Я не мав можливості приїхати для проведення процесуальних дій для свого захисту", - наголосив Микола Мартиненко, повідомляє його прес-служба, коментуючи рішення Солом'янського райсуду Києва повернути йому закордонні паспорти, які були вилучені в нього за ініціативою НАБУ і САП.

"Я добровільно відмовився від депутатського мандата. В Україні НАБУ вже 2 роки намагається приплести моє ім'я до штучних справ, які стали першими політичними справами НАБУ. Тепер очікую на істерику НАБУ та його групи підтримки на зразок "Мартиненко збирається втікати", - підкреслив екс-депутат.

Він зазначив, що "вся країна бачить, якими незаконними методами діє НАБУ заради власного піару. І які брудні засоби використовує в політичній боротьбі. Після всіх гучних заяв НАБУ і САП за 2 роки так і не передали до суду справи, куди безпідставно вписали моє ім'я. Але всі причетні до фальсифікацій рано чи пізно понесуть кримінальну відповідальність. В Україні вже розслідується кримінальна справа проти керівника детективів НАБУ Калужинського, який намагався сфабрикувати свідчення проти мене. І це лише початок", - сказав Мартиненко.

Нагадаємо, що Солом'янський районний суд Києва скасував зобов'язання колишнього депутата Верховної Ради Миколу Мартиненка (фракція "Народний фронт") здати закордонні паспорти.