У Запоріжжі обіцяли побудувати термінал аеропорту раніше терміну

Сегодня 1
У Запоріжжі обіцяли побудувати термінал аеропорту раніше терміну

У Запоріжжі почали монтувати каркас нового пасажирського терміналу аеропорту – близько сотні робітників вже приступили до монтажу конструкцій терміналу, ведуться роботи з установки ліфтових і сходових шахт. Про це повідомили в прес-службі Запорізької мерії.

"Новий пасажирський термінал – стратегічний об'єкт для міста. На сьогодні жодних питань до роботи підрядника немає. Роботи відбуваються за графіком. Нульовий цикл виконано. Розпочато монтаж конструкцій каркасу терміналу", – зазначив мер міста Володимир Буряк.

Планується, що будівництво терміналу закінчиться наприкінці 2019 року і завдяки його появі пропускна здатність аеропорту збільшиться зі 120 до 400 осіб на годину.

"Фірма приступила до монтажу каркасу терміналу. Це дає впевненість, що об'єкт може бути закінчений і трохи раніше термінів, передбачених графіком. Планові терміни завершення – кінець 2019 року. Запоріжжя отримає новий пасажирський термінал, який відповідає всім сучасним вимогам", - додав мер міста.

Раніше ми повідомляли, що прем'єр-міністр Володимир Гройсман пообіцяв проконтролювати якість ремонту Запорізького аеропорту, а в разі необхідності провести і фінансовий аудит витрат.