GIZ йде зі Львова: на прощання відремонтують кілька балконів і проведуть тижні активностей

ZIK 2
<nbsp;>

Цього року закінчується проект «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова», що втілюється міськрадою і Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH. На завершення планується закінчити відновлення кількох балконів, а також провести тижні активностей.

Про це сьогодні, 18 липня, у коментарі ІА ZIK повідомила начальник управління охорони історичного середовища ЛМР Лілія Онищенко.

«Співпраця з GIZ закінчується цього року. Зараз завершилась реставрація будинку на вул. Староєврейській, 36, де на першому поверсі є філія Музею історії релігії. Ми будемо разом робити ще кілька балконів, для яких вже зроблена проектна документація», – заявила Лілія Онищенко.

Вона додала, у рамках проекту у співпраці з Німеччиною заплановано провести й тижні активностей, які будуть присвячені обміну досвідом з іншими містами. Зокрема, наступного тижня під час таких заходів говоритимуть про громадський простір, а у вересні запланований Тиждень реставраційних робіт.

«Тобто приїжджатимуть майстри, які братимуть участь у воркшопах, де вчитимуть відновлювати камінь, метал», – уточнила Л. Онищенко і додала, що Львів продовжуватиме співпрацю із німецьким Фондом Еберхарда Шока (Berhard-Schoek-Stifund), у рамках якого відбувається навчання і обмін досвідом молодих спеціалістів.

Як повідомляося, цього року закінчується проект «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова», що втілюється міськрадою і Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH. Відтак, місто більше не отримуватиме німецькі кошти на реставрацію пам’яток.