Гендиректор Samsung подав у відставку

Гордон
Гендиректор Samsung подав у відставку

Генеральний директор компанії Samsung Electronics Квон О Х'юн подав у відставку. Про це повідомляє BBC News.

Глава Samsung пояснив своє рішення "безпрецедентною кризою" в компанії. Квон підкреслив, що обмірковував свою відставку вже "досить довго" і "не міг її відкладати".

У раді Samsung Electronics Квон залишиться до березня 2018 року.

BBC зазначає, що його рішення стало черговою несподіваною зміною в керівництві компанії. У серпні суд центрального округу Сеула засудив віце-президента Samsung Electronics і фактичного главу Samsung Group Лі Чже Єна до п'яти років тюремного ув'язнення. Його визнали винним у хабарництві та інших злочинах, пов'язаних зі скандалом довкола колишнього президента країни Пак Кин Хе.

Суд постановив, що Лі Чже Єн був причетним до давання хабара в розмірі 7,2 млрд вон (приблизно $6,38 млн). Також його визнали винним у розкраданнях, приховуванні активів за кордоном і лжесвідченні.

У грудні 2016 року парламент Південної Кореї оголосив імпічмент президенту країни Пак Кин Хе після корупційного скандалу за її участю.

30 березня екс-президента заарештували і помістили в слідчий ізолятор. Проти неї було висунуто цілу низку обвинувачень, зокрема в корупції, перевищенні посадових повноважень, здирництві і розголошенні державної таємниці.