Соцмережі обурені таємним виступом Лорак у Києві

АСН
Соцмережі обурені таємним виступом Лорак у Києві
Соцмережі обурені таємним виступом Лорак у Києві

Користувачі соцмереж обурені виступом опальної співачки Ані Лорак у «Палаці Україна» в Києві. Багато пишуть, що організаторів заходу слід було б притягнути до відповідальності.

Зокрема, користувач Луїза Чкалова пише «про гнусь. Ні, гнусь - це не Лорак. Гнусь їй аплодувала і верещала від захоплення». Як зазначив користувач Дагон, у Києві «виступила російська супер-пупер б...дь - Анка Лорак. Організувала цю гидоту кума бариги Ксюшка Білозір».

Як зазначила користувач Elena, у неї спочатку був шок несподіванки від появи Лорак. «А потім, звичайно, відразу згадала, хто зараз при владі, і все в порядку чекала Повалій, Кобзона, Чичеріну та й багатьох інших», - написала вона. Також блогери повідомили, що на концерті був присутній мер Києва Віталій Кличко.

Всі ЗМІ, включно з російськими пропагандистами, повідомили, що українці довго аплодували Лорак. Однак користувач «Константинич» заявив, що це не так. «Ні я, ні моя супутниця не аплодували Лорак ні стоячи, ні сидячи, ні лежачи. Аналогічно поводилися приблизно 1/4 глядачів. Тому мене дико за...ють несамовиті твіти за те, як всі українці стоячи аплодували Ані, б...ть, Лорак. Ідіть н...й з такими узагальненнями», - написав він.

Також читайте наші найцікавіші новини у ASN Telegram, Facebook та Twitter