Главком

«Главком» - всі новини України і світу. Свіжі новини політики, економіки, спорту та шоу-бізнесу.

https://glavcom.ua/

Віддати Крим і Донбас? Громадський діяч пояснив хитрий план Ілона Маска.

Американський бізнесмен міг виступити учора зі своїми скандальними заявами щодо України, аби навмисне обвалити ціну на акції своїх компаній. Таку думку висловив військовослужбовець ЗСУ, громадський діяч та блогер Євген Карась.

Як пояснив Карась, саме 3 жовтня аналітики компанії Маска представили йому регулярний квартальний звіт. В ньому йшлося, що компанія не виправдала динаміку розвитку, перспективи і акції впали на 6%. В цей час Маск виступає зі своїм скандальним «мирним планом» для України і акції ще падають на 2,5%. І після цього, на думку Карася, Маск може вигідно скупити акції своїх компаній.

Блогер додав, що колись Ілону Маску вже погрожували судами за те, що він своїми заявами у медійному просторі маніпулює цінами на акції своїх компаній.

«Геніально, тупо і геніально», – сказав Карась.

Так, відомо, що акції компанії Tesla втратили 9% вартості на фоні публікації її засновником Ілоном Маском проєкту «мирного договору» між Україною та Росією. За даними біржі Nasdaq вартість однієї акції впала на $22 – до $242. Варто зазначити, що падіння тривало протягом усього дня. Наразі компанію оцінюють у $706 мільярдів.

Нагадаємо, Ілон Маск запостив скандальне голосування щодо неприйнятних для України умов досягнення миру з Росією. Зокрема, він пропонує віддати РФ тимчасово окупований Крим. Маск пропонує повторити «референдуми», але вже під наглядом ООН, а також залишити Крим у складі Росії. При цьому, як пропонує Маск, Україна повинна забезпечувати Крим водою. Також, за пропозицією Маска, Україна повинна стати нейтральною країною. Допис Маска викликав бурхливу реакцію з боку українців.

Президент України Володимир Зеленський на своїй сторінці в Twitter відреагував на допис Маска, запропонувавши два варіанти вибору для нього: «Що Ілон Маск обирає: тих, хто підтримує Україну, чи тих, хто на боці Росії?»

Своєю чергою Маск відповів у Twitter президентові України Володимиру Зеленському, що все ще підтримує нашу країну, але він вважає, що масштабна ескалація війни може завдати великої шкоди як Україні, так і світу.

Читайте також:

Слово «типографія» походить від давньогрецьких слів τύπος — тобто «відтиск» — та γράφω — «пишу, малюю».
Останні новини

Новини 29 листопада: США виділяють кошти на відновлення енергосистеми, Starlink ввозитимуть без ПДВ.

Про кошти від США. Сполучені Штати нададуть Україні підтримку обсягом 53 млн доларів для термінової закупівлі обладнання, необхідного для відновлення енергосистеми після російських ракетних ударів.

Українська правда

РФ закупить нові ракети у Китаю? / ІНСАЙД з фронту.

РФ закупить нові ракети у Китаю? / ІНСАЙД з фронту.

#новости #войнавукраине2022 #новостиукраины #новини​ #новинионлайн​ #новиниукраїни #новости​ #свежиеновости​ #антонюк #олександрантонюк Оперативно про війну в Україні у нас в Telegram – В ефірі 24 каналу політолог Олександр Антонюк висловив думку ...

ЗЕЛЕНСЬКИЙ запросив Джамалу в Офіс Президента

ЗЕЛЕНСЬКИЙ запросив Джамалу в Офіс Президента

#новости #войнавукраине2022 #новостиукраины #новини​ #новинионлайн​ #новиниукраїни #новости​ #свежиеновости​ Оперативно про війну в Україні у нас в Telegram – Володимир Зеленський запросив Джамалу з чоловіком в Офіс Президента. Колишні колеги поба...

Кожні 10 хвилин вибухи! / Що відбувається на звільненій ХЕРСОНЩИНІ.

Кожні 10 хвилин вибухи! / Що відбувається на звільненій ХЕРСОНЩИНІ.

#новости #войнавукраине2022 #новостиукраины #новини​ #новинионлайн​ #новиниукраїни #новости​ #свежиеновости​ Оперативно про війну в Україні у нас в Telegram – Наш канал зі стрімами – Журналіст та редактор 24 каналу Владислав Соловйов під час стрім...

В Украины появилась мощная ЗАЩИТА / Путину будет тяжело атаковать!.

В Украины появилась мощная ЗАЩИТА / Путину будет тяжело атаковать!.

#новости #войнавукраине2022 #новостиукраины #новини​ #новинионлайн​ #новиниукраїни #новости​ #свежиеновости​ Оперативно про війну в Україні у нас в Telegram –

Ударне угруповання з Білорусі / НОВА ЗАЯВА ISW

Ударне угруповання з Білорусі / НОВА ЗАЯВА ISW

#новости #войнавукраине2022 #новостиукраины #новини​ #новинионлайн​ #новиниукраїни #новости​ #свежиеновости​ Оперативно про війну в Україні у нас в Telegram – Москва, ймовірно, прагне використати розгортання російських військ у Білорусі як інформа...

HIMARS кажуть вам  «Добраніч, українці!»

HIMARS кажуть вам «Добраніч, українці!»