Дзеркало Тижня

«Дзеркало Тижня» - Останні новини України й світу. Лише достовірні новини політики, економіки, світу, культури й науки.

https://zn.ua/ukr/

США, Британія та Канада відповіли санкціями на спробу РФ анексувати території України.

Сполучені Штати, Велика Британія та Канади 30 вересня оголосили про розширення списків санкцій у зв'язку зі спробою анексії РФ чотирьох регіонів України.

Міністерство фінансів США опублікувало список підсанкційних компаній та осіб. До нього включили 14 представників російського ВПК, трьох ключових керівників російської фінансової інфраструктури, родичів топчиновників та 278 депутатів обох палат парламенту.

Список поповнили родичі міністра оборони Сєргєя Шойгу , заступника секретаря Ради безпеки РФ Дмітрія Медведєва , прем'єр-міністра Михаіла Мішустіна , голови Росгвардії Віктора Золотова , мера Москви Сєргєя Собяніна .

А також голова Центрального банку РФ Ельвіра Набіулліна , перша заступниця голови Банку Росії Ольга Скоробогатова , голова ЛДПР Лєонід Слуцький . Список також поповнили 57 компаній із Китаю, Вірменії та Білорусі – їх внесли як порушників експортного контролю США.

Окремо Державний департамент США ввів санкції проти сім'ї Собяніна, який також є членом Ради безпеки Росії, та бойовика батальйону «Ахмат», громадянина РФ Очур-Суге Монгуша , причетного до жорстоких тортур українського військовополоненого.

Держдепартамент також запровадив візові обмеження щодо 910 осіб: російських військових, військових чиновників із Білорусі та колаборантів на окупованих Росією територіях України.

Тим часом Канада запроваджує санкції проти 43 російських олігархів, фінансових еліт та членів їхніх сімей, повідомила міністерка закордонних справ Мелані Жолі . Під санкції також потраплять 35 російських ставлеників окупаційних адміністрацій у Донецькій, Луганській, Херсонській і Запорізькій областях.

Велика Британія, як і США, включила до списку санкцій голову Центробанку РФ Набіулліну. А також заборонила експорт близько 700 товарів, які мають вирішальне значення для промислового та технологічного потенціалу РФ.

Related video

Британія також обмежила доступ агресора до: ІТ-консультацій, архітектурних та інженерних послуг, юридичних консультацій щодо низки комерційних операцій.

Підготував/ла : Ольга Чекіс
How to choose a font for a project? How to harmoniously combine fonts with each other? Where to get fonts today?
Останні новини
ООН задокументувала 441 вбивство цивільних російськими окупантами.

ООН задокументувала 441 вбивство цивільних російськими окупантами.

За результатами роботи Моніторингової місії ООН оприлюднила доповідь про те, як російські військові вбивали цивільних осіб в українських містах і селах Київської, Чернігівської та Сумської областей у період з 24 лютого по 6 квітня 2022 року.

Українська правда

Депутат Сейму Республіки Польща про основні акценти ХІІ Міжпарламентської Асамблеї.

Депутат Сейму Республіки Польща про основні акценти ХІІ Міжпарламентської Асамблеї.

Депутат Сейму Республіки Польща Ян Кшиштоф Ардановський про основні акценти ХІІ Міжпарламентської Асамблеї Верховної Ради України, Сейму Литовської Республіки та Сейму і Сенату Республіки Польща Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби ...

ДАНИЛОВ намекнул на важные изменения на фронте? СВИТАН о войне зимой.

ДАНИЛОВ намекнул на важные изменения на фронте? СВИТАН о войне зимой.

#новости #войнавукраине2022 #новостиукраины #новини​ #новинионлайн​ #новиниукраїни #новости​ #свежиеновости​ Оперативно про війну в Україні у нас в Telegram – Полковник запаса ВСУ, военный эксперт, летчик-инструктор Роман Свитан во время стрима на...

️️ Главное от ЖДАНОВА за 7 декабря / Финальная стадия войны / Что дальше? @OlegZhdanov.

️️ Главное от ЖДАНОВА за 7 декабря / Финальная стадия войны / Что дальше? @OlegZhdanov.

#новости #войнавукраине2022 #новостиукраины #новини​ #новинионлайн​ #новиниукраїни #новости​ #свежиеновости​ Оперативно про війну в Україні у нас в Telegram – В ходе стрима на своем ютуб-канале @OlegZhdanov проанализировал главные события в Украин...

3 15

Оперативная обстановка от ЖДАНОВА / Враг имел новый успех? @OlegZhdanov.

Оперативная обстановка от ЖДАНОВА / Враг имел новый успех? @OlegZhdanov.

#новости #войнавукраине2022 #новостиукраины #новини​ #новинионлайн​ #новиниукраїни #новости​ #свежиеновости​ #олегжданов #жданов Оперативно про війну в Україні у нас в Telegram – Военный эксперт Олег Жданов на своем стриме прокомментировал операти...

2 2

ЯКОВЕНКО о взрыве на  «Энгельсе» : В России очень удивлены @IgorYakovenko.

ЯКОВЕНКО о взрыве на «Энгельсе» : В России очень удивлены @IgorYakovenko.

#новости #войнавукраине2022 #новостиукраины #новини​ #новинионлайн​ #новиниукраїни #новости​ #свежиеновости​ #игорьяковенко #яковенко #энгельс Оперативно про війну в Україні у нас в Telegram – На аэродроме "Энгельс" в Саратовской области прогремел...

1 1

ФЕЙГИН & ПИОНТКОВСКИЙ - Решающий месяц войны / Последний удар по РФ @Andrei_Piontkovsky.

ФЕЙГИН & ПИОНТКОВСКИЙ - Решающий месяц войны / Последний удар по РФ @Andrei_Piontkovsky.

#новости #войнавукраине2022 #новостиукраины #новини​ #новинионлайн​ #новиниукраїни #новости​ #свежиеновости​ #пионтковский #фейгинлайф Оперативно про війну в Україні у нас в Telegram – Марк Фейгин и Андрей Пионтковский обсудили на стриме @FeyginLi...

1