Українська правда

«Українська правда» - новини про Україну

https://www.pravda.com.ua/

Росіяни бояться їхати до Криму: туристичний сезон очікує провал – ЗМІ.

Росіяни не поспішають бронювати номери на літо в окупованому Криму через близькість до лінії фронту, транспортні проблеми, контрнаступ ЗСУ тощо.

Джерело: "Радіо свобода"

Деталі: В Асоціації малих готелів Криму повідомили, що на початок березня на літо було заброньовано в середньому лише 10 відсотків номерного фонду: у Севастополі та на Південному березі мандрівники зарезервували 15 відсотків номерів, на Заході півострова - не більше 5 відсотків.

"Радіо свобода" повідомляє, що приголомшливий провал також очікується у сфері дитячого туризму в Криму: у лютому до дитячих оздоровчих закладів було розпродано лише 8 відсотків путівок.

Будівництво оборонних споруд на пляжах не додає популярності Криму. За даними ЗСУ, їхня протяжність становить уже близько 200 кілометрів.

Крім того, влітку Крим може стати ще більш небезпечним місцем, якщо ЗСУ перейдуть у контрнаступ на півдні.

Водночас ті росіяни, які все ж захочуть вирушити до Криму, зіткнутися з транспортними проблемами. Літаки до Криму, як очікується, не літатимуть до кінця війни. Їхати на півострів через "сухопутний коридор", де тривають військові дії, мало хто зважиться. Також росіяни зіткнутися з багатогодинними заторами на підступах до мосту через Керченську протоку.

"Глава" окупованого Криму Сергій Аксьонов заявив, що минулий сезон "повноцінно не відбувся". За його словами, планується "максимальне використання пропускних спроможностей Кримського мосту" і збільшення кількості пасажирських поїздів.

"Ми розглядаємо будь-які можливості для збільшення пасажиропотоку. Так що критичного провалу не буде", – заявив Аксьонов.

"Радіо свобода" повідомляє, що за офіційними даними РФ, загальний обсяг турпотоку в Криму за 2022 рік знизився майже на третину порівняно з 2021 роком - 6,5 млн осіб проти 9,5 млн осіб.

Влітку в Криму відпочили 4,2 млн людей – на 19 відсотків менше, ніж роком раніше. У середньому об'єкти розміщення були завантажені на близько 60 відсотків, а в окремих місцях – 10-15 відсотків.

При цьому експерти, на яких посилається видання, зазначають, що Росія послідовно завищує туристичну статистику. Зокрема, туристом вважається кожна людина, яка в'їхала до Криму, навіть якщо це місцевий житель, який регулярно виїжджає і в'їжджає на півострів.

Як зазначає "Радіо свобода", отже, реальна кількість тих, хто відпочив у Криму 2022 року, найімовірніше, була помітно нижчою.

Під час роботи Герберту спало на думку створити уніфіковану «мову кольорів», більш об’єктивну та передбачувану. Таку, в якій опис кожного окремого ...
Останні новини

Фонд держмайна змінив 142 топменеджерів: подробиці

Фонд держмайна (ФДМУ) з вересня 2022 року змінив 89 керівників та 53 членів наглядових рад підприємств, які знаходяться в управлінні ФДМУ. Стосовно 26 підприємств фонд очікує погодження.

UA.NEWS

СВИТАН: Чем топить ЧЕРНОМОРСКИЙ флот? / КРЫМСКИЙ мост на грани.

СВИТАН: Чем топить ЧЕРНОМОРСКИЙ флот? / КРЫМСКИЙ мост на грани.

Полковник ВСУ в запасе, военный эксперт и лётчик-инструктор Роман Свитан во время стрима на ютубе 24 канала предположил возможности уничтожения Черноморского флота и Крымского моста. Он рассказал, почему это важно для освобождения Крыма. Обратите ...

ЖИТТЯ ЗАРАДИ МРІЇ - Фільм про жінку, яка після загибелі чоловіка продовжує їхню спільну справу.

ЖИТТЯ ЗАРАДИ МРІЇ - Фільм про жінку, яка після загибелі чоловіка продовжує їхню спільну справу.

Документальний фільм, створений платформою пам'яті Меморіал, розповідає історію Олени Федорків, яка після загибелі на війні чоловіка, знайшла в собі сили продовжити їхню спільну справу. Олена й Андрій Федорківи були знайомі ще зі школи. Згодом вон...

ЗАХАРОВА пылает от злости / Записала В ИСТЕРИКЕ обращение - ЧТО НЕ ЯСНО? @burlakovpro.

ЗАХАРОВА пылает от злости / Записала В ИСТЕРИКЕ обращение - ЧТО НЕ ЯСНО? @burlakovpro.

Алексей Бурлаков @burlakovpro в новом видео проекта "Что не ясно?" рассказал о том, как Россию всерьез разозлила фраза американского сенатора о войне РФ против Украины. Линдси Грэм приписали русофобские высказывания. Мария Захарова даже в истерике...

Росіяни ЦИНІЧНО криють Херсонщину / Зафіксовано РУХ великої колони техніки / До чого готуються?.

Росіяни ЦИНІЧНО криють Херсонщину / Зафіксовано РУХ великої колони техніки / До чого готуються?.

Ворог не припиняє гатити по Херсонщині. В ефірі 24 Каналу депутат Херсонської обласної ради Сергій Хлань прокоментував ситуацію в регіоні. Зокрема, він розповів, як російські війська продовжують нещадно обстрілювати Херсон. Традиційно, їхні цілі –...

Флоту РФ приготовится! СВИТАН о начале освобождения КРЫМА #shorts.

Флоту РФ приготовится! СВИТАН о начале освобождения КРЫМА #shorts.

Не пропусти найоперативніші новини України та світу на Telegram:

Масштабні ВТРАТИ ВОРОГА на 30 травня / Відповідь окупантам за КИЇВ !!.

Масштабні ВТРАТИ ВОРОГА на 30 травня / Відповідь окупантам за КИЇВ !!.

Росія продовжує цинічну війну проти України, посилаючи своїх військових на фронт. Минула доба не стала винятком – ЗСУ назавжди спровадили з нашої землі сотні окупантів. Більше про це: Не пропусти найоперативніші новини України та світу на Telegram...