Не "трактористи-комбайнери": оборонці Широкиного готуються приймати ворожих "мишей" (Відео)

5 канал 3
Не

Під Маріуполем, поблизу Широкиного, порівняно з вихідними обстріли дещо вщухли. Водночас, за словами оборонців, активізувалися ворожі диверсійно-розвідувальні групи. Із Приазов'я – репортаж "5 каналу".

Від початку тижня російські найманці поводяться стримано, розповідають армійці. Лише зрідка використовують стрілецьке озброєння. А от у вихідні поблизу Широкиного точилися бої. Супротивник застосовував заборонену артилерію, тож українські бійці змушені були дати відсіч.

"Спочатку в них працює важке. Потім починається стрілкотня. Ну, ми їм, звичайно, відповідаємо. Згідно з законом, запитуємо дозволу в командира. Він дає "добро" – відстрілюємося, і "товариші" ці зазнають втрат", – каже військовослужбовець "Мажор".

Б'ють терористи не лише по українських позиціях, а й по селу. В суботу бойовики відкрили вогонь із самохідної артилерійської установки і танка. Проте до цілковитого затишшя далеко. Кулеметні черги лунають і вдень, і вночі. "Згори позиції їхні. Воюють. Не буду казати, яка позивна, але великокаліберний кулемет зараз стріляє. Найвидше, по наших", – коментує звуки пострілів боєць "Арей".

За словами українських захисників, ворог дещо змінив тактику. Раніше бойовики намагалися спровокувати армійців на вогонь у відповідь, нині засилають на українські позиції розвідників. Як каже "Арей": "Вичікувальна позиція. Чекають. За чутками, в них знову зайшла група ДРГ, чекаємо "мишей" їхніх для перевірочки".

"Мажор" додає: "Як на мене, працюють фахівці, явно з РФ, точно не якісь трактористи-комбайнери... Нас теж цього навчали. Видно, що хлопці спокійно, не поспішаючи фіксують, як ми працюємо, як ми стоїмо, що ми робимо".

До того ж, кажуть армійці, із настанням тепла ворог почав активно озброюватися: "Підтягують техніку. Тому що кожен день помічаємо, як далеко працює техніка важка. Гусенична, колісна. Такого раніше не було". Втім, до будь-яких несподіванок зі сторони ворога готові, переконують українські бійці.

Анастасія Старостенко, Олег Корінний, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею: