«Продати все - єдине, на що спроможна ця влада» - Нестор.

"Батьківщина" заявила про грубе порушення розгляду та ухвалення закону про ринок землі та вимагає його скасування.

"Замість твердої переговорної позиції із зовнішніми кредиторами та чіткої антикризової стратегії, нашу країну задешево продають оптом. Продати все - це єдине, на що спроможна ця влада", - заявив очільник столичної "Батьківщини" Віталій Нестор на сторінці Facebook.

Команда "Батьківщини" зареєструвала у Верховній Раді проєкт постанови авторства Юлії Тимошенко та Вадима Івченка щодо скасування закону № 2178-10, що передбачає розпродаж українських сільськогосподарських земель.

"Рік тому Зеленський переможно вийшов в другий тур президентських виборів під гаслами народовладдя та справедливості. А вже за рік, всупереч очікуванням українців, під прикриттям ночі та карантину спостерігав як парламент виконував його вказівку із розпродажу української землі", - зазначив Нестор.

Автори проєкту постанови наголошують, що рішення Верховної Ради суперечить інтересам держави та людей і звертають увагу на зухвале порушення низки статей Регламенту (порушення вимог частини першої статті 116, частини першої статті 117, частин першої та другої статті 118, частин другої та п'ятої статті 121).

"Фракція "Батьківщина" неодноразово звертала увагу головуючого на пленарному засіданні на наявність порушень регламентних приписів при розгляді й голосуванні зазначеного законопроєкту. Однак, у порушення частини четвертої статті 48 Регламенту, головуючий не вжив невідкладно заходів для усунення вказаних порушень, залишаючи звернення про регламентні порушення без належного розгляду", – зазначено у пояснювальній записці документа.

Новини по темі

«Батьківщина» вийшла із самоізоляції.

Народні депутати від фракції "Батьківщина" після підтвердження коронавірусної хвороби свого колеги Олега Мейдича отримали негативні тести на COVID-19 і завершили самоізоляцію.

1 2

Більшість українців вважають, що виконувати Зеленському обіцянки заважає непрофесійність уряду – опитування (видео) (фото).

Громадяни також розповіли, як вони ставляться до дій Зеленського під час першого року президентства. (видео) (фото)

1

Аваков створив секретний департамент

У Національній поліції з'явився Департамент захисту інтересів суспільства і держави, інформацію про який засекретили. Про це повідомляє Центр протидії корупції.В організації розповіли, що отримали інформацію із відповіді на запит."Створено новий п...

2 1

Меморандум із представниками «зеленої» енергетики готовий, дискутується одне питання: компроміс буде знайдено.

Уряд і інвестори в відновлювані джерела енергії (ВДЕ) погодили майже всі умови меморандуму про врегулювання проблемних питань у сфері відновлюваної енергетики, повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

2

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie