Стало відомо, хто зіграє у фіналі сенсаційного ЧС з баскетболу.

Збірні Іспанії та Аргентини зіграють у вирішальному матчі чемпіонату світу з баскетболу 2019 року, який цими днями відбувається у Китаї.

Це стало відомо за підсумками півфінальних протистоянь, які відбулися 13 вересня.

Іспанці путівку до фіналу здобули у неймовірно драматичному поєдинку проти австралійців. Остров'яни мали перевагу у 10 очок, однак упустили перемогу за чотири секунди до фінальної сирени, а самі, до того ж, не реалізували штрафні кидки.

Австралія – Іспанія

У підсумку долю гри вирішили два овертайми, в яких європейці виявилися більш вдалими – 95:88.

Зі свого боку команда Аргентини вважалася аутсайдером матчу із Францією, яка у чвертьфіналі залишила за бортом турніру США. Проте латиноамериканці довели свою перевагу, лише двічі дозволивши суперникам вийти за матч вперед. Гра завершилася перемогою "небесно-блакитних" – 80:66.

Аргентина – Франція

Таким чином, "золото" мундіалю буде розігране іспанцями та аргентинцями у неділю, 15 вересня. Початок – о 15:00 за київським часом.

Як повідомляв OBOZREVATEL, груди бразильської вболівальниці відібрали мову у коментатора матчу чемпіонату світу з баскетболу у прямому ефірі.

Дізнавайся результати матчів Ліги чемпіонів у нас в Telegram!

Новини по темі

Помер колишній баскетболіст українського клубу, який пограв в НБА.

Центровий Роберт Арчібальд виступав за маріупольський "Азовмаш"

3

Загадкова смерть гіганта Роберта: не стало суперзірки українського чемпіонату.

Баскетболіст Арчибальд виступав за маріупольський "Азовмаш" і був єдиним шотландцем в НБА

2

Українець Михайлюк провів розкішний матч в НБА

Наш співвітчизник вийшов на паркет з перших секунд

1

Лідер збірної України Ягупова влаштувала феєрію в матчі з росіянками в Євролізі.