Finance.UA

«Finance.UA» - фінансові новини в Україні на проекті Finance.ua. Новинарний агрегатор фінансів в Києві, Донецьку, Дніпропетровську, Одесі та інших містах

https://news.finance.ua/ua/

CoinList спростувала чутки про проблеми з ліквідністю.

Платформа для проведення токенсейлів та криптобіржа CoinList заявила про відсутність проблем із ліквідністю. Всі повідомлення у мережі щодо неможливості вивести кошти платформа назвала проявом FUD.

15 листопада CoinList попередила про припинення виведення та депозитів токенів Flow (FLOW), Mina Protocol (MINA), Oasis Network (ROSE) і Centrifuge (CFG). Компанія послалася на тривале технічне обслуговування стороннього кастодіального сервісу. Через тиждень, 23 листопада, платформа повідомила про поновлення операцій із ROSE.

Журналіст Колін Ву повідомив, що користувачі не можуть вивести ширший спектр монет, ніж заявила компанія. Кастодіальними партнерами CoinList є Anchorage, BitGo, Gemini Custody та Silvergate Bank.

Засновник та CEO Akash Network Грег Осурі розповів, що не зміг обміняти на платформі обернуту версію біткойна (WBTC) на оригінальний актив.

Глава Digital Opportunities Group Філіп Моран підтвердив, що користувачі повідомляють про тривале очікування зняття коштів. Він також нагадав, що платформа є популярним у роздрібних інвесторів шлюзом для WBTC.

Згідно із заявою біржі, у одного з кастодіанів «було не пов’язане з міграцією відключення», яке вплинуло на активи CoinList. Компанія запевнила, що утримує всі кошти користувачів «долар до долара», а розкриття резервів включено до дорожньої карти проекту.

Колін Ву, як і ряд коментаторів у Twitter, нагадав, що CoinList входить до кредиторів збанкрутілого хедж-фонду Three Arrows Capital. Структура заборгувала платформі $35 млн.

Він також звернув увагу, що у 2018 році участь в інвестраунді Серії А для компанії на $9,2 млн взяла Digital Currency Group. Чи є партнером біржі платформа Genesis з групи Баррі Сілберта, що стоїть на межі банкрутства, не відомо.

Купуйте, торгуйте та зберігайте понад 600 криптовалют на Binance. Біржа вважається найбільшою та найпопулярнішою у світі. 90 млн користувачів довіряють Binance. Платформа пропонує найнижчі комісії з транзакції, підтримку клієнтів 40 мовами, а також дає можливість торгувати на ходу.

Почніть заробляти на Binance 💰

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть , щоб повідомити про це.
На що слід звертати увагу при створенні іконок?
Останні новини
Дайджест 283 дня війни: Що ЗАДУМАВ Шойгу та Хренін? / КАПКАН у Бахмуті / НОВИЙ ЯДЕРНИЙ ЛІТАК США.

Дайджест 283 дня війни: Що ЗАДУМАВ Шойгу та Хренін? / КАПКАН у Бахмуті / НОВИЙ ЯДЕРНИЙ ЛІТАК США.

#новости #войнавукраине2022 #новостиукраины #новини​ #новинионлайн​ #новиниукраїни #новости​ #свежиеновости​ Оперативно про війну в Україні у нас в Telegram – Україна продовжує свою героїчну боротьбу проти окупантів. Захисники та захисниці не тіль...

️️ Главное от ЖДАНОВА за 3 декабря / Мобилизация в Украине / Оружие для ВСУ @OlegZhdanov.

️️ Главное от ЖДАНОВА за 3 декабря / Мобилизация в Украине / Оружие для ВСУ @OlegZhdanov.

#новости #войнавукраине2022 #новостиукраины #новини​ #новинионлайн​ #новиниукраїни #жданов​ #олегжданов​ Оперативно про війну в Україні у нас в Telegram – В ходе стрима на своем ютуб-канале @OlegZhdanov проанализировал главные события в Украине и ...

1 6

Оперативная обстановка от ЖДАНОВА / Успехи ВСУ на Луганском направлении @OlegZhdanov.

Оперативная обстановка от ЖДАНОВА / Успехи ВСУ на Луганском направлении @OlegZhdanov.

#новости #войнавукраине2022 #новостиукраины #новини​ #новинионлайн​ #новиниукраїни #жданов​ #олегжданов​ Оперативно про війну в Україні у нас в Telegram – Военный эксперт Олег Жданов на своем стриме прокомментировал оперативную ситуацию на фронтах...

Нарешті! На ЛІВОМУ БЕРЕЗІ ДНІПРА перший український прапор.

Нарешті! На ЛІВОМУ БЕРЕЗІ ДНІПРА перший український прапор.

#новости #войнавукраине2022 #новостиукраины #новини​ #новинионлайн​ #новиниукраїни #новости​ #свежиеновости​ Оперативно про війну в Україні у нас в Telegram –

Російські воєнкори вже ЗАПЛУТАЛИСЬ у своїй маячні

Російські воєнкори вже ЗАПЛУТАЛИСЬ у своїй маячні

#новости #войнавукраине2022 #новостиукраины #новини​ #новинионлайн​ #новиниукраїни #новости​ #свежиеновости​ Оперативно про війну в Україні у нас в Telegram – Російські воєнкори вже забрехались. Вони самі плутаються у своїх заявах. Цікаво:

️Гарні новини з фронту / ЗСУ ПРОСУВАЮТЬСЯ ВПЕРЕД!

️Гарні новини з фронту / ЗСУ ПРОСУВАЮТЬСЯ ВПЕРЕД!

#новости #войнавукраине2022 #новостиукраины #новини​ #новинионлайн​ #новиниукраїни #новости​ #свежиеновости​ Оперативно про війну в Україні у нас в Telegram – Збройні Сили України продовжують активно просуватися вперед на кількох напрямках. В ефір...