В Україні почали зупиняти водіїв, які мають борги з комуналки, аліментів і штрафів.

Державна виконавча служба ( ДВС ) спільно з Міністерством внутрішніх справ ( МВС ) розпочала використання цифрового методу стягнень прямо на автодорогах, тобто безпосередньо на тих місцях, де буде зупинено транспортний засіб.

Finance.ua як портал, що дбає про ваші доходи, дізнався, що за перші дні такого експерименту «на місці» стягнули аліментів на 64 тис. грн.

Як пише Адвокат Права, 39 тис. грн. перерахували на користь держави ( ЄСВ ), попутно виписавши 17 тисяч штрафів за порушення ПДР , а також вилучили два транспортних засоби.

У ДВС зазначають, що багато подробиць такого експерименту поки «мають залишатися в секреті», включаючи навіть назву п’яти пілотних областей, тому що ДВС спільно з Міністерством внутрішніх справ виконують свою роботу, в якій «закладений конфлікт, і багато автомобілістів-боржників, знаючи, в якому регіоні він проходить, можуть вжити заходів для ще більшого невиявлення себе».

Пілотний проект вийде в рамки всеукраїнського вже до кінця 2021 року і влада сподівається на те, що держава буде отримувати чималі кошти від стягнення штрафів і боргів з недбайливих автомобілістів.

Як відбувається стягнення коштів. Готівкою працівники ДВС борги і штрафи не стягують на місці. У них є документальні бланки з відповідними рахунками, на які боржник буде зобов’язаний перерахувати кошти.

Співробітники ДВС можуть отримувати дані моніторингу відео, зокрема, з камер системи “Безпечне місто” (за згодою влади на місцях), відстежувати та ідентифікувати транспортні засоби громадян, які перебувають у розшуку через невиконання своїх зобов’язань по сплаті боргів, у тому числі на користь держави, за:

  • спожиті житлово-комунальні послуги,
  • по аліментах,
  • інших категоріях виконавчих документів.

До речі, якщо вас цікавить швидка позика до зарплати, за допомогою порталу Finance.ua можна підібрати для себе оптимальні умови.

Хочу отримати гроші до зарплати

Finance.UA

«Finance.UA» - фінансові новини в Україні на проекті Finance.ua. Новинарний агрегатор фінансів в Києві, Донецьку, Дніпропетровську, Одесі та інших містах

https://news.finance.ua/ua/

Новини по темі
Курс готівкового долара

Курс готівкового долара

За інформацією на 12:20, розміщеної в сервісі "Міняйло ЗАЯВКИ":http://miniaylo.finance.ua/, видно, що сумарний обсяг заявок "Куплю USD"менше, ніж"Продам" (40,343 млн грн і 52,247 млн грн відповідно).

Finance.UA

«Слуги народу»  не планують звільняти міністрів цього тижня.

«Слуги народу» не планують звільняти міністрів цього тижня.

Останнім часом у Кабміні активно обговорюються кадрові перестановки. Проте у найближчі тижні зміна міністрів, зокрема у Міноборони, не планується. Читати на сайті:

Чому творчі офшори  «внєпалітіки» ? / Укріпляємо імунітет холодними батареями -  «Час Ч».

Чому творчі офшори «внєпалітіки» ? / Укріпляємо імунітет холодними батареями - «Час Ч».

Чому творчі офшори "внєпалітіки"? - пояснення юриста з Кривого Рогу. Офіс Президента України: Яка криза? Кризи немає! Укріпляємо імунітет холодними батареями та інші корисні поради. Про усе це й не тільки Роман Чайка говоритиме з політологом, кері...

Брифінг 18.10.2021 Юрій Бойко

Брифінг 18.10.2021 Юрій Бойко

Брифінг народного депутата України Юрія Бойка

Салат із качиним філе й полуницею від ресторану MARIO.

Салат із качиним філе й полуницею від ресторану MARIO.

Салат із качиним філе й полуницею Інгредієнти із розрахунку на 250 грамів готвового салату: Мікс салату – 20 г. Шпинат – 30 г. Полуниця свіжа – 30 г. Качине філе – 100 г. Сир DorBlu – 15 г. Помідори чері – 40 г. Авокадо очищене – 40 г. Горіх кедро...

Брифінг 18.10.2021 Ярослав Железняк

Брифінг 18.10.2021 Ярослав Железняк

Брифінг народного депутата України Ярослава Железняка

ВАКС виправдав ексміністра інфраструктури Омеляна, САП хоче оскаржити рішення / включення.

ВАКС виправдав ексміністра інфраструктури Омеляна, САП хоче оскаржити рішення / включення.

Визнали невинним. Вищий антикорупційний суд оголосив вирок у справі ексміністра інфраструктури Володимира Омеляна. Його звинувачували в незаконному зменшенні портових зборів, що призвело до збитків державі на понад 30,5 млн гривень. Дивіться онлай...