Березюк пояснив, коли "договорняки" по складу ЦВК вступлять в активну фазу

Канал 24 1
Березюк пояснив, коли

Таку думку висловив нардеп Олег Березюк у прямому ефірі 24 Каналу.

Читайте також: Голосування за кандидатів ЦВК може спричинити штовханину у парламенті, – Семенуха

"Нам потрібно будувати символи, але треба будувати і фундаменти. Фундаментами державності є закон про антикорупцію, закон про вибори до Верховної Ради, і, в тому числі, ЦВК", – зазначив Березюк.

За його словами Президент виносить недолугий закон про Антикорупційний суд, порожній закон про безпеку країни і президент створює умови торгу у ЦВК – на 13 вакантних місць пропонує 14.

Зал проголосує дуже демократичною процедурою, яка називається рейтингове голосування. І так звані "договорняки" вступлять в активну фазу. На жаль, при владі ті, хто любить торгувати державність, справедливістю, – переконаний нардеп.

За його словами, це веде до загибелі.

"До прикладу, кандидатура якісного фахівця, який має довіру у суспільстві пана Радченка може і не пройти, коли пройде людина, яка буде відображати олігархічні інтереси декількох олігархічних кланів", – зазначив Березюк.

Він припускає, що це може статися.

До слова, Сполучені Штати вважають одним із пріоритетів в Україні оновлення складу Центральної виборчої комісії.

Що таке ЦВК? Центральна виборча комісія – це постійний колегіальний орган держави, який організовує та проводить парламентські, президентські вибори, обрання депутатів сільких та міських рад, мерів і очільників громад. До складу ЦВК входять 15 людей. Ще 1 червня 2014 року у 12 представників комісії завершився термін повноважень.