Коли найкраще шукати нову роботу

Найбільше вакансії українцям традиційно пропонують у лютому.

У цей час компанії починають працювати над новими проектами, розширюють бізнес. Тому пропозицій роботи стає більше, пише hh.ua.

Автор: hh.ua

Найбільшу конкуренцію між пошукачами торік зафіксували у листопаді-грудні.

Найбільшу конкуренцію між пошукачами торік зафіксували у листопаді-грудні.

Крім того, кількість вакансій зростає у квітні та червні.

Найбільшу конкуренцію між пошукачами торік зафіксували у листопаді-грудні. На одну вакансію припадало 8 резюме. Водночас кінець року - не найкращий час для пошуку роботи. Роботодавці менш активно публікують нові вакансії.

Крім того, у кожної профсфері свої особливості. Пошукачі без досвіду та на початку кар'єри активно роботу шукають у липні та серпні. У травні та червні, наприклад, відчутно зростає кількість вакансій у сфері туризму та готельно-ресторанного бізнесу.

В Україні майже кожен другий називає своє матеріальне становище середнім. Так відповіли 40,2% опитаних українців. 6,2% респондентів вважають, що мають дуже низькі заробітки. Ще 18,2% скаржаться на низькі доходи, свідчать результати соцопитування Українського інституту соціологічних досліджень імені Олександра Яременка.

Новини по темі

Білорусь планує розширити залізничне сполучення з Україною.

Поки що між Україною і Білоруссю курсують п'ять пар поїздів.

1

Біржі в США обвалилися вдруге поспіль через епідемію коронавірусу.

Аналітики заговорили про найгірші результати 10-ліття.

2

500 тис. грн тільки на рекламі: Кіберполіція затримала відеопірата

Співробітники кіберполіції в Чернігівській області спільно зі слідчими обласної поліції припинили діяльність кількох онлайн-кінотеатрів, які незаконно поширювали контент, порушуючи авторське право і незаконно отримуючи дохід від реклами.

1

Білорусь готується до постачання нафти в Україну по трубопроводу Одеса-Броди.

Укрпаина готова до транзиту нафти .

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie