Дуже багато робить. Кравчук заявив, що позитивно ставиться до Ахметова

Перший президент України Леонід Кравчук заявив, що позитивно ставиться до Ріната Ахметова, а журналісти шкодять Україні, коли ставлять під сумнів його чесність.

Про це повідомляє Bihus.Info.

"Він (Ахметов) дуже багато робить, щоб конкретно допомагати Україні, особливо тим регіонам, які страждають. Майже півтора мільйона пакетів (допомоги - ред.) він вже видав людям, які цього потребують. Десятки, сотні, може й тисячі вже людей, дітей, яким допоміг Фонд Ріната Ахметова", - сказав Кравчук.

Відповідаючи на питання, як Ахметов ці гроші заробив, перший президент сказав, що це не має значення і необхідний суд.

"Це не має значення! Якщо він заробив неправильно або злочинно, то нехай це скаже суд. Ми не маємо права з вами так судити", - сказав він.

За словами Кравчука, журналісти не повинні брати на себе роль прокурорів.

"Одна фраза ваша - “як він заробив” - означає, що ви маєте сумнів, що він заробив їх чесно. Не нав’язуйте цей сумнів мені. Є позиція людини, а є презумпція невинуватності. От коли суд скаже, що хтось винен - тоді ви маєте право це повторювати. До цього ви не маєте такого права. Ви шкодите своєю такою позицією українському суспільству. Я хочу, щоб ви це знали", - сказав перший президент.

Також Кравчук заявив, що позитивно ставиться до народних депутатів від ОПЗЖ Юрія Бойка та Нестора Шуфрича, однак не поділяє їхні політичні погляди.

Новини по темі

Почався другий етап медичної реформи

1 квітня в Україні розпочався другий етап медичної реформи. Відтепер лікарні не будуть фінансувати з держбюджету. За медичні послуги їм сплачуватиме Національна служба охорони здоров'я. Для цього заклади повинні підписати договір і відповідати кри...

Уроки показуватимуть по телевізору

Єдину систему дистанційного навчання для українських учнів "­Все­українська школа онлайн" запустять із 6 квітня. Уроки для 511 класів показуватимуть по телевізору, ­кажуть у Міністерстві освіти і науки.11 предметів із понеділка по п'ят...

Підвищили пенсійний вік жінкам

Із 1 квітня жінкам збільшили пенсійний вік на шість місяців. На пенсію виходитимуть у 59,5 років. 2021-го вік підвищать ще на пів року.Так вирішимо проблему з виплатами та зменшимо дефіцит Пенсійного фонду, кажуть в уряді. Демографічна ситуац...

1

У Чернівецькій області на коронавірус захворіли 10 лікарів.

Станом на середу, 1 квітня, у Чернівецькій області підтвердили 39 нових випадків захворювання на коронавірус, серед них − 10 місцевих лікарів.

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie