Українцям обіцяють потепління, але в суботу будуть заморозки.

1

Однак осінь вже вступила в свої права.

У найближчу добу, 21 вересня, в Україні збережеться холодна погода - температурний фон буде нижче кліматичної норми для цього періоду, але вже в неділю з західної Європи переміститься теплыше повітря і температура підвищиться, особливо вдень, повідомили в Укргідрометеоцентр.

У суботу в східних, вдень і в більшості північних, Волинській і Рівненській областях місцями невеликий дощ, на решті території без опадів. Вітер північно-західний, західний 7-12 м/с. Температура вночі 1-6°, на узбережжі морів до 10° тепла, в Україні, крім крайнього півдня, на поверхні ґрунту очікуються заморозки 0-3°; вдень 11-16° тепла, на півдні країни та на Закарпатті місцями 17-20°; в Карпатах вночі в повітрі заморозки 0-2°, температура вдень 2-7° тепла.

У Києві в ніч на суботу без опадів, вдень місцями невеликий дощ. Вітер північно-західний, 7-12 м/с. Температура вночі 3-5° тепла, вдень 13-15°.

У неділю, 22 вересня, у північних та східних областях очікується невеликий дощ, на решті території - без опадів. Вітер переважно західний, 5-10 м/с. Температура вночі 4-9° тепла, вдень 16-21°, у південній частині 19-24°; в Карпатах вночі заморозки 0-2°, температура вдень 10-15 тепла.

У Києві в неділю місцями невеликий дощ. Вітер західний, 5-10 м/с. Температура вночі 6-8° тепла, вдень підніметься до 18-20°.

Читайте також: В Україні почалася метеорологічна осінь

Напередодні, 18 вересня, на одній з найвищих гір України Піп Іван у Івано-Франківській області, випав перший сніг. Вранці на вершині температура повітря була 0°С.

Новини по темі

В КСУ знайшли юридичну відмашку для недопуску Шевчука до роботи.

Дзеркало Тижня 1

Поновлений на посаді екссуддя сьогодні знову з'явився в суд.  

Дубілет запропонував переселити частину міністерств на Грушевського, а приміщення продати.

Факти ICTV 1

Міністр Кабінету міністрів України Дмитро Дубілет запропонував перемістити частину міністерств до головної будівлі уряду.

Дорожню карту щодо Донбасу можуть затвердити на нормандському саміті – Яременко.

Факти ICTV 1

Дорожня карта щодо мирного врегулювання конфлікту на Донбасі може бути затверджена під час зустрічі у нормандському форматі.