Трамп і його апарат порушили закон, коли затримали допомогу Україні – Рахункова палата США.

Білий дім порушив закон, коли заморозив військову допомогу Україні, повідомила 16 січня Рахункова палата США на своєму сайті.

«Сьогодні Рахункова палата США винесла юридичне рішення, в якому дійша висновку, що Адміністративно-бюджетне управління порушило закон, коли затримало близько 214 мільйонів доларів, призначених Міністерством оборони США на безпекову допомогу Україні», – йдеться в повідомленні.

У Рахунковій палаті США вказують, що «президент має вузькі, обмежені повноваження утримувати асигнування», передбачені Законом 1974 року про бюджет Конгресу.

«Точне виконання закону не дозволяє президенту замінювати свої власні політичні пріоритети тими, які Конгрес ухвалив як закон. Адміністративно-бюджетне управління затримало кошти з політичних причин, що не дозволено законом», – додали у відомстві.

Наприкінці серпня минулого року американські ЗМІ писали про розпорядження президента США Дональда Трампа переглянути військову допомогу Україні обсягом у 250 мільйонів доларів. Трамп, як стверджувалося, хотів переконатися в тому, що гроші Сполучених Штатів використовуються щонайкраще. До середини вересня Вашингтон розблокував пакет фінансової допомоги Україні, але потім стало відомо, що затримка із виділенням коштів Україні, ймовірно, була пов’язана із розслідуванням про втручання у вибори в США 2016 року.

Новини по темі

Справа Шеремета: Суд розглядає апеляцію на продовження арешту Антоненку.

Київський апеляційний суд почав розгляд скарги захисту ветерана АТО Андрія Антоненка (Ріффмастера), підозрюваного у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета, на продовження йому арешту.

1

У МЗС України закликали Білорусію звільнити затриманих.

Міністерство закордонних справ України засуджує насильство під час протестів в Білорусі і закликає до звільнення затриманих. Україна закликала до діалогу між владою країни та суспільством. «Для України право на мирний протест є невід’ємною ч...

1

Протести в Білорусі: коли впаде режим Лукашенка – білоруський політолог (Відео).

Демонстрації продовжаться і надалі, але перемога опозиції залежить не лише від цього

1

Ослаблювати карантин можна буде лише раз на два тижні.

Рішення про ослаблення рівня небезпеки в зонах карантину зможуть переглядати не раніше, ніж через 14 днів. Саме такий період є необхідним, щоб визначити, чи достатньо стабілізувалася ситуація в регіоні. Про це на засіданні уряду заявив міністр охо...

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie