Обозреватель

«Обозреватель» - найсвіжіші новини України та світу онлайн. Оперативно та цікаво про події в Україні та світі

https://www.obozrevatel.com/ukr/

Використали тезку: до ОАСК надійшов скандальний позов під ім'ям відомого судді Верховного суду.

До Окружного адміністративного суду Києва надійшов позов з проханням призупинити дію Положення про проведення відбору на посаду члена Етичної ради для формування списку кандидатів у перший склад за квотою РСУ (Ради суддів України). Подав позов деякий Олег Ткачук, проте, як стало відомо OBOZREVATEL, це не суддя Верховного суду, а його цілковитий тезка.

На сайті Окружного адміністративного суду Києва зазначено, що вимога про припинення відбору міститься в заяві про забезпечення позову, що надійшла до суду з поданням самого позову, як це передбачено положеннями Кодексу адміністративного судочинства України.

"Заявником вказано Олега Ткачука, відповідачем – Раду суддів України. Зараз суд вирішує питання про наявність правових підстав для вживання заходів", – повідомили в ОАСК.

ОАСК просять призупинити дію Положення про проведення відбору на посаду члена Етичної ради для формування списку кандидатів за квотою Ради суддів України.

Як розповів у коментарі OBOZREVATEL суддя ВС Олег Ткачук, він не має ніякого стосунку до цього позову, проте не сумнівається, що його ім'я було використано спеціально.

"Я прекрасно розумію, хто і для чого це зробив, особливо напередодні пленуму Верховного суду, який повинен відбутися 22 жовтня", – повідомив Ткачук.

Суддя Олег Ткачук не подавав позов до ОАСК

Раніше в інтерв'ю OBOZREVATEL Олег Ткачук заявив про намір висуватися на пост голови Верховного суду. Також він розповів, що проведення нових виборів голови ВС до звільнення цієї посади Валентиною Данішевською не відповідає встановленій законом процедурі і може призвести до серйозних наслідків.

Новини по темі
Безкоштовна IT-освіта. Одна з громад Буковини масово вчить школярів програмуванню. З якою метою

Безкоштовна IT-освіта. Одна з громад Буковини масово вчить школярів програмуванню. З якою метою

За 5 років підготувати півтори сотні айтішників - поставили за мету в одній із громад на Буковині. Для цього закупили нові комп'ютери, на яких в окремі дні працюють депутати, а в інші - вчаться програмуванню учні малої академії. Курси для жителів ...

У військах його називали  «м'ясником»  і  «катафалком».

У військах його називали «м'ясником» і «катафалком».

Це проєкт @Історія для дорослих . Важко повірити що у декомунізованій Україні в розпал російського гібридного вторгнення хтось публічно закликає любити і вшановувати кривавого маршала Побєди Георгія Жукова. Але це саме так - Харківська міськрада у...

1 10

Росія у 1991 році отримала  «родову травму» , Грані правди.

Росія у 1991 році отримала «родову травму» , Грані правди.

Мир із Росією неможливий. Хоча багато хто на це сподівається. На це мають надію в Європі, яка відчайдушно прагне повернутися в 2013 рік. Читати на сайті:

Зеленський перейшов у наступ. «Олігарх» поплатиться за «путч»? / В темі

Зеленський перейшов у наступ. «Олігарх» поплатиться за «путч»? / В темі

Увесь тиждень політикум жартує з «путчу Ахметова». Жартує і маніпулює. Тим часом війна між олігархом та президентом лише загострюється. Слідом за медійним та політичним відкрився економічний фронт. Загальні втрати Ахметова можна оцінити у десяток ...

1 1

«Велике будівництво» в Криму. Чому розвалюються нові російські дороги? - Крим.Реалії

«Велике будівництво» в Криму. Чому розвалюються нові російські дороги? - Крим.Реалії

«Велике будівництво» в Криму. Чому розвалюються нові російські дороги? Майже 82 мільйони доларів закопали на Кримському півострові. Cтільки російська влада Криму витратила на будівництво об'їзної сімферопольської дороги Дубки-Левадки. Новий шляхоп...

1 1

Після «путчу»:) - Вечірній ПреЗЕдент

Після «путчу»:) - Вечірній ПреЗЕдент

Підпишіться і натисніть , щоб отримувати сповіщення про трансляції та нові відео. Telegram без спаму ️ Facebook ️ Twitter ️ Ефір наживо Багато цікавого на сайті ️ #ВечірнійпреЗЕдент