Не Кіану єдиним. У підручнику з географії знайшли карту з комп’ютерної гри — фото

Здається, Кіану Рівз тепер не буде самотнім. У підручнику з географії за 6 клас знайшли зображення карти з популярної комп’ютерної гри The Elder Scrolls V: Skyrim.

На 37-й сторінці підручника з географії для 6 класу В.Ю. Пестушко і Г. Ш. Уварової розділ «Земля на плані і карті» проілюстрований глобусом і картою провінції Скайрім з однойменної гри.

На це звернув увагу Telegram-канал Я, робот и электроовцы…

Фото: Я, робот і електровівці ... / Telegram

Залишилося лише дочекатися нових пояснень. Наприклад, автор підручника з всесвітньої історії Ігор Щупак заявив, що Кіану Рівза спеціально залишили на фото 1932 року Обід на хмарочосі для перевірки пильності учнів.

Новини по темі

Ісус Христос згадується лише раз. Нейромережа написала фанфік в стилі БДСМ по Біблії

Анонімні розробники створили програму, яка переписала Біблію в стилі БДСМ-фанфіку. Вийшов твір під назвою Помаранчева еротична Біблія, що складається з 64 167 слів.

1

Для працюючих на віддаленці. Дизайнери створили симулятор офісного шуму — з кондиціонерами, колегами і принтером

Для тих, хто скучив за колегами, рідним офісом і його звукам, німецька дизайнерська студія Kids Creative Agency створила сайт-симулятор офісного шуму.

1

17 тисяч гривень. Українці придумали купюру з Аваковим, яка дозволяє гуляти під час карантину

В Україні за прогулянку під час карантину ввели штрафи від 17 тисяч гривень. Для зручності в соцмережах придумали нову купюру відповідного номіналу — в головній ролі міністр МВС Арсен Аваков.

1

В Африці з’явився COVID-20. Насправді це помилка телевізійників і новий мем — відео

В Уганді з’явився COVID-20. Насправді тільки в телевізорі і через помилку редакторів — але людям вистачило і цього, щоб зробити новий мем.

1 1

Як поводитися під час карантину? Підказують Мінкульт, Наполеон, самотній Ісус і інші класичні роботи художників.

Креативна студія LOOMA спільно з Міністерством культури і інформаційної політики України у проєкті Мистецтво карантину вирішили підказати, як правильно поводитися під час карантину.

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie