Склади переповнені: покупцям авто вирішили роздавати гроші.

Європейський автомобільний ринок став нести серйозні втрати. Зокрема, в Німеччині склади вже переповнені новими машинами через украй низький попит.

Як повідомляє журнал Automobilwoche, криза, викликана пандемією COVID-19, чинить серйозний вплив на європейську автомобільну промисловість і автомобільний ринок. У березні та квітні продаж нових автомобілів в Європі впав до найнижчого рівня. Криза не обійшла стороною найбільший авторинок Європи – Німеччину, де продаж впав на 61,1% в квітні та на 37,7% в березні. В цілому ж в першому кварталі поточного року попит на німецькому ринку знизився на 20,3%. При цьому в найближчому майбутньому поліпшення ситуації не передбачається.

В Європі перестали продаватися автомобілі
bna.bh

Проблема в тому, що скасування карантинних заходів не призведе автоматично до зростання продажу. Через високий рівень невизначеності в економіці багато хто відкладає покупку нового автомобіля на "кращі часи".

Центральна асоціація автомобільних продавців Німеччини (ZDK) заявила, що на даний час у німецьких дилерів налічується нових автомобілів загальною вартістю 14,8 мільярдів євро. Автосалони і склади переповнені пропозиціями, але клієнтів не вистачає. Такий стан справ може призвести до банкрутства деяких автодилерів і кризи у виробництві автомобілів.

У зв'язку з цим Асоціація автомобільної промисловості Німеччини (VDA) звернулася до влади за державною допомогою: продавці просять, щоб субсидії надавалися не тільки покупцям електромобілів, але й машин з двигунами внутрішнього згоряння, але відповідають високим екологічним стандартам.

І уряд вже відреагував на заклик, ввівши стимул у вигляді 4000 євро на купівлю електромобіля та 3000 євро на покупку автомобіля зі звичайним двигуном. Завдяки цьому електрокари "виграють" подвійно – даний бонус додався до вже існуючої пільги в розмірі тих самих 4000 євро (таким чином, на придбання EV можна заощадити 8000 євро). Як очікується, ці заходи допоможуть прискорити спорожнення складів і, отже, прискорити запуск виробничих ліній.

Раніше OBOZREVATEL писав про те, що в Україні почав діяти новий податок на старі авто.

Новини по темі

Що робити, якщо на Android-смартфоні закінчилася пам'ять: поради щодо очищення.

Названо способи, як видалити файли, не втративши їх

1 1

Учені знайшли ключову причину старіння

Опубліковано дослідження

1 1

Американська чемпіонка повністю оголилася на честь дня народження.

Дівчина вразила шанувальників несподіваним знімком

2 1

Шоптенко засвітила струнку фігуру в бікіні та обличчя без макіяжу.

Шанувальники засипали зірку компліментами

1 1

Фото будинку уряду в Києві 1930-х років нагадало сумний факт часів СССР.

На знімок також потрапили багато дерев з листям, дорога та трамвай на ній

1 1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie