Українська правда

«Українська правда» - новини про Україну

https://www.pravda.com.ua/

У Португалії посилюють карантин: пасажири літаків мають надати негативний тест.

У Португалії посилюють карантинні обмеження, зокрема від усіх пасажирів авіарейсів, включно з вакцинованими, вимагатимуть негативний тест на COVID-19.

Джерело : Reuters з коментарем прем’єр-міністра Антоніо Кости

Пряма мова Кости : "Неважливо, наскільки успішним наш рівень вакцинації – ми маємо бути пильні, так як ми заходимо в етап підвищеного ризику.

Ми зафіксували значне зростання випадків у ЄС, і Португалія ж не острів".

Деталі : Обмеження запроваджують з 1 грудня.

Відповідно до нових обмежень португальського уряду, всі пасажири авіарейсів, які прибувають до країни, мають надати негативний результат тестування на COVID-19. За словами Кости, авіалініям, що дозволять подорожувати пасажиру без результату тесту, загрожує штраф розміром 20 тис. євро.

Усі жителі Португалії, включно з повністю вакцинованими, повинні показати негативний результат тесту, щоби відвідувати нічні клуби, бари й масові заходи.

Також для проживання в готелях та відвідування ресторанів потрібно надати цифровий сертифікат про вакцинацію, затверджениq відповідно до стандартів ЄС.

У четвер 25 листопада в країні з населенням близько 10 мільйонів зафіксували 3140 випадків зараження. У середу 24 листопада зареєстрували 3773 випадків - найвищий показник у країні за останні 4 місяці.

87% мешканців Португалії отримали повний курс вакцинації проти коронавірусу.

Що було раніше: У вересні уряд Португалії зняв більшість карантинних обмежень на тлі зниження кількості зараження.

Чемпіони повертаються з Ліги націй. Збірна України з водного поло повернулась до Львова.Наживо

Чемпіони повертаються з Ліги націй. Збірна України з водного поло повернулась до Львова.Наживо

З питань реклами: ntareklama@gmail.com Підписатися на наш канал

«Антиахметівський»  законопроєкт, Бюджет-2022, послання Зеленського: плани Ради на пленарний тиждень.

«Антиахметівський» законопроєкт, Бюджет-2022, послання Зеленського: плани Ради на пленарний тиждень.

Не лише порядок денний на наступний тиждень. Під час Погоджувальної ради парламенту народні обранці обговорили і ситуацію щодо відкриття кримінального провадження через допис журналіста Юрія Бутусова. Дивіться онлайн новини, токшоу, документальні ...

Брифінг 29.11.2021 Ярослав Железняк

Брифінг 29.11.2021 Ярослав Железняк

Брифінг народного депутата України Ярослава Железняка Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

Брифінг 29.11.2021 Павло Бакунець

Брифінг 29.11.2021 Павло Бакунець

Брифінг народного депутата України Павла Бакунця Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

Брифінг 29.11.2021 Руслан Стефанчук

Брифінг 29.11.2021 Руслан Стефанчук

Брифінг Голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж: #ТелеканалРада #Брифінг #Стефанчук

У Китаї заборонили зіркам хвалитися статками у соцмережах.

У Китаї заборонили зіркам хвалитися статками у соцмережах.

~ Підписатись на Вєсті ~ ~ Підписатись на Знаєм24 ~ 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instagram – 24 Канал у Twitter – 24 Канал у Telegram – #24Канал